Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam 19 urodziny. Jest to chyba dla mnie najsmutniejszy dzień w tym roku. Dowiedziałem się, że żaden z moich znajomych, nawet kolega z ławki, o tym nie pamięta. Jak widać jestem im potrzebny tylko wtedy jak coś potrzebują. Wtedy jestem ich "kolegą". Specjalnie dzisiaj siedziałem cicho i nic o moich urodzinach nie wspominałem. Wydało się dopiero wtedy, gdy dostali powiadomienie na facebooku koło 10. Życzenia wyglądały mniej więcej tak: ,,O masz urodziny dzisiaj! A nic nie mówiłeś o tym rano... Yyy no ten... najlepszego." Nikt mi nie złożył życzeń z serca. Nawet ci, którzy najczęściej czegoś potrzebowali i wydawali się mnie lubić słowem się do mnie nie odezwali. Gdy patrzyłem na nich jak na mnie zerkają i próbują sprawiać wrażenie nic niewiedzących to nawet mnie to rozbawiło xD! Nie mam żalu do tych, z którymi się nie zadaję, bo sam nie składam im życzeń. Boli natomiast sam fakt, że udawanie moich przyjaciół na co dzień nie sprawia im problemu. Ja tak nie potrafię. Jak czuję do kogoś niechęć to samo przebywanie przy tej osobie sprawia mi dyskomfort i staram się jak najszybciej zmienić towarzystwo.

Na fb do tej pory życzenia złożyła mi tylko jedna osoba. Z mojej rodziny nikt do mnie nie zadzwonił ani nie posłał sms'a. Moi rodzice również się do mnie słowem nie odezwali. Jedyna rzecz, jaką dzisiaj dostałem to kartkę pic rel. Ogólnie moi starzy to kompletni debile. Nawet na tej zasranej kartce nie potrafili napisać poprawnie daty xD! Kontaktu praktycznie nie utrzymujemy.
Ograniczamy się jedynie na co dzień do półsłówek, ale jak są urodziny matki to jednak potrafię się przełamać i w tym jednym dniu złożyć życzenia osobiście, wręczyć bukiet i przytulić. Niestety ja na takie coś liczyć nie mogę.

Na #!$%@? ja żyję.

#przegryw #gorzkiezale #zalesie #feels
Pobierz EgzeQTroll - Dzisiaj mam 19 urodziny. Jest to chyba dla mnie najsmutniejszy dzień w t...
źródło: comment_yS4tlVLMCwzb9taWblbr5l8sQ19Nl3M8.jpg
  • 10
@EgzeQTroll: nie no, w sumie rodziców współczuje, ze nie złożyli ci życzeń, ale w sumie, mój ojciec tez nie pamięta kiedy mam urodziny, a nie robię z tego tragedii, może kwestia przyzwyczajenia, "znajomymi" się nie przejmuj, w czasach facebooka mało kto pamięta o datach, wydarzeniach, skoro "samo się pamięta". Zmień podejście, bo długo tak nie pociągniesz, szkoda czasu, żeby przejmować się takimi rzeczami. Przynajmniej, pewnie już któryś raz, utwierdziłeś się, że