Wpis z mikrobloga

Bolt - w sumie - 15 zł zniżki na przejazdy taksówkami

Odbierz aż 3 zniżki po 5 zł na każdy kolejny przejazd.

Aby uzyskać zniżkę wystarczy w aplikacji Bolt w menu wybrać Płatności i na dole Wprowadź kod promocyjny, wpisać kod promocyjny oraz kliknąć Potwierdź.

Kod do wpisania: PL5X3KS

Zniżki są ważne do 23 grudnia 2019 roku.

Jeśli ktoś nie posiada konta to jeśli przy rejestracji poda kod GPPDQ to otrzyma 10 zł zniżki na przejazd.

Bolt działa w Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Płock, Radom, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wałbrzych, Wrocław, Włocławek, Zielona Góra, Łódź

Aplikacje: Bolt Google Play | Bolt AppStore

#warszawa #wroclaw #bialystok #bielskobiala #bydgoszcz #czestochowa #elblag #gdansk #gdynia #gorzowwielkopolski #katowice #kielce #koszalin #krakow #lublin #olsztyn #opole #poznan #plock #radom #rzeszow #sopot #szczecin #tarnow #torun #wloclawek #walbrzych #zielonagora #lodz
#bolt #kodyrabatowe #promocje

Mała ankietka dołączona;) bo nie wiem czy chcecie dostawać powiadomienie czy tylko mam wrzucać na nasz tag :)

------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking, niedługo również pewnie na 75 zł

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 1039 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 240 zł w gotówce.

Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania jest równo 780 zł :) napisz prywatną wiadomość

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 511 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
LubieKiedy - Bolt - w sumie - 15 zł zniżki na przejazdy taksówkami

Odbierz aż 3 zn...

źródło: comment_HcnuZP9o9PgbEZ2c7VTxqLaOvA48ZGkY.jpg

Pobierz

wołać Was do takich pojedynczych kodów Bolt?

  • Tak 73.4% (196)
  • Nie 26.6% (71)

Oddanych głosów: 267

  • 24