Wpis z mikrobloga

Kiedy sprzedajesz auto i kupujący z kolegą szukają, szukają, szukają czegoś nie tak z samochodem bo "to już 10 insignia jaką oglądamy i wie Pan same gruzy" a ty #!$%@? wiesz jak dbales o auto, jak je przesadnie serwisowales i na wszystko kurła masz faktury z serwisu więc mówisz "#!$%@?, panowie jak wy chcecie coś w tym aucie znaleźć to jesteście kretynami, a jak je kupicie to i tak za miesiąc będziecie do mnie dzwonić że łoooo panie te auto to faktycznie igła jest jak Pan żeś mówił!" #sprzedamopla #motoryzacja #mirekhandlarz #samochody #handel #czujedobrzeczlowiek
Pobierz kubapoz - Kiedy sprzedajesz auto i kupujący z kolegą szukają, szukają, szukają czegoś...
źródło: comment_qVzyVNPBI6LcYWzk9S8be3iMFAaXHER5.jpg
  • 12
@gpawelpl i długo, i krótko. Bo miałem dwa podejścia, najpierw z ceną 46 i praktycznie zero zainteresowania, ale to też było w okresie wakacji więc pewnie mało kto w wakacje zajmuje się zmiana auta, na jesień wiosnę na pewno więcej takich. A potem drugie podejście z ceną 39900 i to zajęło mi 2h od wstawienia ogłoszenia... A ciekawostka taka, że po sprzedaży auto wsialo jeszcze chyba ze 4 dni i w tym
@gpawelpl no uj, musisz zrobić 19900 to pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º). Widzę że te roczniki w tej cenie to każdy ma ponad 200 k przebiegu, myślę że mało kto jest realnie zainteresowany takim autem. Ale cena czyni cuda