Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj jak jadę do rodziców z dziewczyną to tez są moje dwie siostry z chłopakami, no i tak ze sobie z tymi chłopakami chlejemy do nocy gierki w ps4 czy cośi za każdym razem to samo xD EJ ALE JAK COŚ TO JA NIE PIŁEM NIE? albo JAK COŚ TO TO TWOJA WÓDKA MY NIE PIJEMY xD Nawet moją dziewczynę proszą ze jak coś to mów ze my nie pijemy xDD #!$%@? SPOTYKAMY SIĘ RAZ NA KILKA MIESIĘCY I ONI SIE BOJĄ ZE NAKRYJĄ NAS ZE KULTURALNIE PIJEMY I GRAMY W GRY CAŁA NOC xD moja dziewczyna to akceptuje i nawet przemyca im piwa jak zabraknie a ja pije na legalu xD ALE TO KOZAKI SĄ I DZIEWCZYNY IM NIE MÓWIĄ CO MAJĄ ROBIĆ tak przynajmniej mówią jak ich nie ma w pokoju xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki ##!$%@?
  • 10
@iniacz: z drugiej strony ich chłopaki mówią ze nie piją a chleją jak #!$%@? xD wiec wiesz jak jadą z nimi do moich rodziców to pewnie chcą trochę spokoju i zeby wstydu nie było, ja natomiast pije raz na jakiś czas wiec moja dziewczyna to akceptuje i sama twierdzi ze FACET CZASEM MUSI SIĘ ODCHAMIĆ byle nie za często xD
@ChwilowaZielonka no moim zdaniem szczerość w związku to podstawa. My akurat nie pijemy, bo ja mam stałe leki z którymi się nie pije, a niebieski jest po chorobie, po której organizm źle znosi alko. Ale czasami się zdarzy i zawsze sobie o tym mówimy. Wiem, że są związki w których jedna osoba nie puszcza drugiej samej na imprezy. Nie rozumiem tego. Albo komuś ufasz, albo nie.