Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:04, Piątek, 04 października 2019. Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka. Słońce wstało dziś o 06:53. Będzie oświecało nas 11 godzin i 24 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:35 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:17. Ciemna noc zapadnie o 19:34, ale gwiazd można wypatrywać od 18:53.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Promocje
- Darmowy weekend z grą Battalion 1944 na Steamie - link
- Darmowy weekend z Mortal Kombat 11 na PS4 i XONE w dniach 11-14 października - link
- Surviving Mars następną darmową grą w Epic Games Store - link
- Minit za darmo w Epic Games Store - link
- [18+] Topless Hentai Mosaic za darmo na Indie Gala - link
- Darmowy weekend z NHL 20 w ramach Xbox Live Gold Free Play Days - link
  • 20
@aplered: Spoko, przynajmniej nadal nie musisz pamietać o oddychaniu prawda? :D :D :D
@algus: Witam, Och ach, a was tu napisało tak przed 7.10 tylu... Ja dziś w biurze do 14.30! JEST MOC!
@stam: No tak, pamiętam, zdecydowanie wolę chodzić do pracy i robić to co lubię i dostawać za to pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z tego że średnio w dniu na pracę
@micke: @Zielonkanarobocie: @stam: @algus: @aplered: @Potatox: @andrzej1234-92: @szemekk: @Pjotsze @Sikorka2017 Dzirn dobry wszystkim, ale ludzi się ładnie zebrało. Powodzenia wszystkim w pracy, na uczelni czy w szkole. Dzisiaj dzień zaczynam od siłowni, a potem wizyta w krwiodawstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy okazji zachęcam do pójścia i spróbowania, pierwszy raz poszedłem bo nie chciało mi się dziedzice w szkole a