Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z dupy otworzyli kolejną grupę jednej laborki i bez pytania dziekanat poprzerzucał randomowe osoby do tej grupy. Między innymi mnie. Wszyscy chcą iść w poniedziałek zrobić raban, że nie po to sami sobie ustalamy plan, żeby ktoś wszystko zmieniał. Niektórzy mają pracę wtedy, inni mają jakieś języki obce, albo coś. Jestem jedyną osobą, której ta zmiana bardzo odpowiada.
Jest dużo lepszy prowadzący, do tego przez tę zmianę mam wolny poniedziałek i laborka zatyka mi w środę okienko. Dla mnie jest ta zmiana bardzo na plus i lipa trochę xD
Z jednej strony #!$%@?, że tak bez pytania przerzucają nas do innej grupy. Chciałabym być solidarna i iść z nimi na wojnę. Ale ta zmiana mi bardzo odpowiada.
#studbaza
  • 5
Chciałabym być solidarna i iść z nimi na wojnę. Ale ta zmiana mi bardzo odpowiada.


@konsumatumest: sugeruję tak:
- wspieraj ich słowem, głośno narzekaj że Ci to nie odpowiada
- nie wspieraj ich czynem, głośno narzekaj ze nie pójdziesz w poniedziałek bo masz coś ważnego do załatwienia
- po cichu licz na to, że nie uda im się nic zmienić
- profit

mam nadzieję, że pomogłem.
@gumpa_bobi: wybrałam chyba najlepszą opcję - powiedziałam, że fakt, to #!$%@?, że tak zrobili. ale mi środa odpowiada, więc nie idę robić rabanu. jak będzie potrzebna jakaś lista osób niezadowolonych, to się wpiszę, nie będę robić problemów. ale ogólnie to #!$%@?, jak zostanie środa - super, jak zmienią to trudno. najwyżej nie będe miała wolnego poniedziałku xD
@konsumatumest: Ja Ci powiem tak... Zróbcie wszystko tak, by nie robić "rabanu". Ja wiem, że możecie czuć się oszukani itp, ale "baby w dziekanacie" raczej same z siebie decyzji o utworzeniu nowej grupy nie podjęły. Wymagane do tego byly ustalenia sal, prowadzącego, pensum, zapewne dostały taki przykaz i go wykonały. Zrobiły to na szybko i tyle. Weźcie też pod uwagę, że nie dość że jest październik i ogólnie jeden wielki chaos,