Wpis z mikrobloga

Wiecie co się stanie, gdy Sebixy zaatakują rycerzy? Bo ja wiem xD

Miało to miejsce jakieś 15 lat temu w Bielsku-Białej. Nie wiem jak teraz, ale wtedy działało tam "Bractwo Rycerskie" - grupa chłopów 2x2, brody, długie włosy, słuchający metalu.

Jednej sobotniej nocy wracali z treningu, mijając stadion miejski, na którym skończył się mecz BKS Stal Bielsko-Biała - niestety przegraną klubu.

Oburzona przegraną grupa Sebixów postanowiła dać upust emocjom i pokazać "brudasom" kto rządzi w mieście.

I tak obie omawiane grupy się spotkały - łysych było kilkunastu, długowłosych z pięciu.

Sebixy mocno się zdziwiły jak zorientowali się, że brudasy mają pod płaszczami KOLCZUGI XDDD

Nie dali rady pokonać opancerzonych przeciwników, więc rycerze spuścili im srogi #!$%@? i poszli na miasto pić.

Czy to koniec historii? NIEEEE

Bo zaczęła się regularna łapanka - bielskie dresy latały po mieście w poszukiwaniu zemsty, atakując losowych "brudasów", policja latała po mieście łapiąc losowych dresów, a ja siedziałem w knajpie "Pod Przypadkiem" jak ten zdziwiony kot z memów i patrzyłem, jak czasem jakiś brudas wbiegał do środka szukając schronienia przed dresami.

Po jakiś dwóch godzinach wyszedłem z Przypadku i poszedłem szybkim krokiem w dół Podcieni - takie arkady, jakieś 2-3 metry wysokości.

Tam pili rycerze. I gdy ich mijałem, akurat znalazła ich banda dresów.

Do dzisiaj pamiętam ten widok, jak łysy sebastian w dresie jest przerzucany przez barierkę Podcieni i leci te dwa metry w dół, po czym szybko się podnosi i #!$%@? xDDD

#truestory #bielskobiala #wspomnienia #heheszki
A.....t - Wiecie co się stanie, gdy Sebixy zaatakują rycerzy? Bo ja wiem xD

Miało ...

źródło: comment_pxNNVQsrp4lM4H9hkUPxcBoGgZyyAPMQ.jpg

Pobierz
  • 51