Wpis z mikrobloga

Tyle mówi się o tym że mamy być tolerancyjni, akceptować odmienności... Ale czemu to założenie dotyczy tylko homoseksualizmu ?

Czemu jeśli mówię że nie chcę mieć dzieci to spotykam się wręcz z krzyczeniem na mnie (szególnie że strony osób w wieku średnim/ starszym)... Jak w ogóle śmie mieć takie poglądy?!

Czemu Ci natalisci wręcz histerycznie reagują na starcie się z innymi pogladami? Są aż tak głupi i aż zaślepieni wpojonym im, "jedynym słusznym" schematem zycia, czy o co chodzi, może razem z mnożeniem się wyzbywają się tolerancji i godności czlowieka ¯\(ツ)/¯ bo nie wiem jak by to inaczej ująć. Rozpłodowcy muszą być uczeni tolerancji (dbania o naszą planetę też mogli by się zacząć uczyć bo to oni w największym stopniu niszczą nasze jedyne miejsce do życia) i rozumienia innych pogladow, ogólnie, bo to oni mają z tym największe problemy.

#antynatalizm #natalizm #gownowpis
  • 52
@SumKrowojad: Myślę, że w p0lsce o tolerancji póki co nie można jeszcze mówić, nawet w kwestii homoseksualizmu, a co dopiero w takich kwestiach. P0lskie postkomunistyczne umysły są zindoktrynowane i przesiąknięte przestarzałymi schematami. Ciężko będzie wyrzucić z tych zakutych łbów te schematy i modele, które były im wpierane przez tak długi czas. A kult rodziny, matki p0lki itd. jest w naszym kraju bardzo mocno zakorzeniony u starych bab, dziadów i nie tylko.
@NPC2137 Piękne to twoje oranie, takie nie sensowne.

Zamiast rodzenia dzieci, włóż łowienie ryb.

Kto mi zrekompensuje czas oraz pieniądze poświęcone na siedzenie przy kiju xD

Lubisz coś, robisz to, ktoś nie lubi, nie robi. Tu nie ma miejsca na żadną dyskusję i wymianę argumentów.

@SumKrowojad: pokolenie bezrefleksyjnych katoli szybko wymiera, jak chcesz z nimi dyskutować, to chyba najlepszą bronią by dotrzeć do ich wyobraźni, dyskutując o słuszności antynalizmu, są... Liczby
Co 40 sekund na świecie ktoś popełnia samobójstwo
Co ileś tam sekund ktoś się dowiaduje, że ma raka
Co ileś tak sekund/minut ktoś traci bliską osobę w wypadku samochodowym
Itp itd

Choć to i tak ich nie przekona, ale widząc, że nie mają kontrargumentów szybko
@kotellek:

Posiadanie dzieci, łowienie ryb, czy preferowanie jednej opcji politycznej nad drugą jest indywidualnym wyborem. Rzekłbym wręcz kwestią gustu.


To się zgodzę.

ALE

Do łowienia ryb nikt nikogo nie próbuje przekonywać, do posiadania dzieci i #!$%@? o tym że cywilizacja białego człowieka zdechnie już tak.