Wpis z mikrobloga

Siemano CSowe świry, przez to, że montowałem ten film nie oglądałem meczu Astralis vs. fnatic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do rzeczy, zrobiłem film o tym, dlaczego nowa operacja może się pojawić w najbliższych tygodniach (w najbliższym?), dokładnie jest to 5 powodów przedstawionych na filmie, a ponadto mówię BARDZO W SKRÓCIE co może się w takiej operacji pojawić.
Imo jak teraz się nie pojawi operacja, to już nigdy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dajcie znać co wy myślicie, no i czy film ok i co byście poprawili :)

PS. Film trwa niecałe 4 minuty, bo ma to być szybkie pokazanie faktów a nie lanie wody bez sensu.
#csgo
C.....k - Siemano CSowe świry, przez to, że montowałem ten film nie oglądałem meczu A...
  • 12
@CherryCz0pek: nie będzie operacji, cache nie został wypuszczony bo czekają go jeszcze poprawki
po drugie nowe mapy są wydawane jako osobne 'newsy' także cache co najwyżej się pojawi ale nie przy operacji.
@matiusmm: Operacja 2016 Wildfire + odświeżony Nuke
Operacja 2017 Hydra + wyczytałem gdzieś, że miała być wraz z odświeżonym Dustem2, ale trochę im za długo zeszło z mapą

Więc moim zdaniem jest szansa, że premierze Cache'a będzie towarzyszyć operacja (albo odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

cache nie został wypuszczony bo czekają go jeszcze poprawki

No każda mapa która się pojawia ma poprawki jeszcze przez najbliższe miesiące,
@ChojaK: myślałem bardziej coś w kierunku jak wingman, czy zeus n knifes. Nawet hns byłby zwałowy. Skoro zrobili battle royale to i w operacjach mogą coś ciekawego dodać