Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam pytanie,
Czy polscy kierowcy są w dużej mierze #!$%@??
Sytuacja z dzisiaj, deszcz, ciemno, droga krajowa, jadę sobie spokojnie 70/90, bo jestem dosyć młodym kierowcą, dopiero we wrześniu zdałem prawko i chciałem wcześniej zauważyć pieszych bez odblasków.
Za mną jedzie typ w Audi, który co jakiś czas miga mi światłami, nie wiem co próbował tym osiągnąć, nie miałem żadnej możliwości żeby mu zjechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz siedzę i rozkminiam czy jestem zwykłą drogową pi**ą, czy jednak dobrze postąpiłem, dalej jadąc 70 XD
Jakieś pomysły jak nabrać więcej pewności siebie za kółkiem? :/

#prawojazdy #polskiedrogi #samochody #naukajazdy #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Tacy zwykle prędzej czy później kończą w rowie albo na drzewie jak jeden ostatnio u mnie, szczególnie wiesniaki w swoich audi.

Poza tym j/w, zaopatrz się jeszcze w kamerkę w samochodzie i jakiś gaz pod ręka bo jak któryś wyskoczy ci kiedyś w łapami to wał w ryja a jak wyprzedzi i zahamuje to wal w niego i dzwon po policję, ważne żeby było nagranie.

Tych śmieci trzeba tępić
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo jedziesz jak piczka, pamiętaj w zabudowanym zawsze 99 bo prawka nie zabiorą, ew jak znasz odcinki gdzie nie stoją mozna przycisnąc do 140. Przy szkołach i na psach dodaj gazu bo wtedy zdążysz przejechać zanim przejdą piesi. I pamiętaj aby zawsze trzymac sie lewego pasa bo jest szybszy! Powodzenia w szybkiej i bezpiecznej jezdzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ w Audi


@AnonimoweMirkoWyznania: Z czasem nauczysz się, że kierowcy kałdi to genetyczne zjeby i podludzie, którzy tylko z zewnątrz przypominają człekokształtne istoty. Tak naprawdę ich iloraz inteligencji oscyluje blisko poziomu bakterii w serze pleśniowym i często nie pozwala im nawet na tak oczywiste i naturalne zachowania dla ludzi jak nabycie umiejętności zmiany biegów w skrzyni manualnej czy używania poprawnej polszczyzny w słowie mówionym.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie tylko w życiu, lecz i na drogach jest więcej debili nie myślących nawet za siebie, niż ogarniętych osób, którzy dodatkowo zawczasu przewidują za innych.
Dosyć często można spotkać się z sytuacją, gdzie jedziesz 100/110 na 90 (czyli całkiem sprawnym tempem), za Tobą ktoś jedzie z podobną prędkością, a jeszcze za nim pojedzie syndrom małego przyrodzenia, który musi wyprzedzić wszystkich, więc rozpędza się do 130, żeby za kilkaset metrów hamować,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: do ałdi po njemcu na pewno dobrze zrobiłeś xD
Droga jest dla wszystkich, warunki są jednakowe dla wszystkich, jak Ci typ jedzie na zderzak to jest po prostu debilem, w końcu tego gruza #!$%@?. Jak się będą rzucać to wiadomo, gaz pod ręką, od razu studzi cwaniaczków i kozaczków.
A nabrać pewności? Więcej jeździć. W różnych warunkach, po różnych drogach. Poznać samochód, którym jeździsz.
I nie jeździj szybciej, niż granicą
@AnonimoweMirkoWyznania: sprzedam Ci pewnego tipa, którego nauczyłem się od kolegów z pracy (robota, w której dużo jeździ się samochodem). Kierowcy audi i bmw to niedorozwoje umysłowi, którzy kierunkowskaz znają tylko z prastarych legend. Jeżdżę dużo i idioci zdarzają się w każdym samochodzie, ale te dwie marki są po prostu wybitne.