•  

  Do jednego ze startupów w Szwecji szukamy Senior Backend Developera. Projekt zdalny. Chodzi o napisanie trading robot.
  Startup jest na wczesnym etapie. Członkowie zespołu mają ponad 30 lat doświadczenia jako traderzy, hedgefund i assets managers. Jest zyskowny algorytm (manualnie), młodszy programista napisał też proof of concept robota. Potrzebny jest ktoś doświadczony, kto może razem z programistą zbudować działającego robota. To nie jest praca na cały etat na tym etapie, a jako wynagrodzenie startup oferuje udziały w zyskach z robota.

  #programista15k #programowanie #trading

  •  

   @Iterative: Czym ten bot ma handlować? Gdzie?

  •  

   @Iterative: @Mirek007: oprocz tego co mirek pisal, macie juz wybrane technologie? ilu ludzi szukacie? czy projekt ma byc od 0 czy rozwijaniem proffa napisanym przez juniora?

  •  

   @Iterative a co mi tam też się podłączę. Jaka technologia i czym handluje ? Patrząc na aktualne zainteresowania to pewnie kryptowaluty. Pisałem bota arbitrażowego swego czasu.

  •  

   Wybór technologii należy do osoby, która dołączy. Obecnie mają skrypt w Pythonie, do niczego niepodłączony, można spróbować go podłączyć lub zacząć od zera. Z reguły jednak używa się C# lub C++ z tego co wiadomo. Rozważają na początek na przykład Metatrader, ale jeśli ktoś zasugeruje inną platformę to nie ma problemu, ważne, żeby go napisać jak najszybciej i zapewnić jakość. Robot na początek ma handlować walutami.