Wpis z mikrobloga

#teczowepaski #wroclaw #depresja

Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że będę wczoraj uczestniczył w marszu z niebieskim to bym chyba taką osobę wyśmiał. Rok temu miałem ogromnego doła wynikającego z wielu różnych spraw, a jedną z nich był właśnie brak akceptacji swojej orientacji. Kiedy patrzę jaki postęp poczyniłem w ciągu ostatniego roku przepełnia mnie wielka duma. Nie "z orientacji", nie "z bycia tęczowym", a raczej z tego, że powoli wychodzę na prostą pomimo tego szamba, które się wylewało na mnie przez całe życie i które wciąż się wylewa.

Co prawda powracam do wczorajszego tematu. Ale muszę to napisać, że wczorajszy marsz równości we Wrocławiu wypadł świetnie. Masa ludzi, kilka "kontrmanifestacji" liczących od 1 do 15 osób, brak burd, brak czegokolwiek co jakkolwiek przekraczałoby granice dobrego smaku. Wspaniały widok ludzi machających z okien. Wielu z nich miało już dużo lat na karku i nie podejrzewałbym ich nawet o pozytywne nastawienie do nas. A przeciwnicy? Jedyne co robili to stali i nawet nie stać ich było na przemówienie do mikrofonu tylko puszczali zapętlone kłamstwa o "seksualizacji dzieci" z megafonu.
Jak miałem pozytywne nastawienie przed marszem tak teraz jest ono jeszcze lepsze. Nawet znajomy, który był nieco sceptyczny i pojawił się głównie po to, aby wyrobić zdanie nie zauważył nic co by przemawiało na niekorzyść tego marszu. Pozdrawiam Bartek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję wszystkim, którzy się pojawili oraz tym których fizycznie nie było, ale wspierali nas duchem. Dziękuję tęczowej ekipie z discorda za uświetnienie tego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzimy się za rok. Mam nadzieję, że w jeszcze liczniejszym gronie i bardziej sprzyjającej pogodzie.
CzajnikZniszczenia - #teczowepaski #wroclaw #depresja 

Jakby mi ktoś rok temu powi...

źródło: comment_tqCGc0bgt33p75Wf0ozBppxt39EFrLkB.jpg

Pobierz
  • 136
Wczoraj odcinek 1,5km jechałem 40 minut.


@miszczu_blady: Wcale mnie to nie cieszy. Ja nie zamierzam nikomu życia utrudniać, ale przez to że sporo osób utrudnia życie mi, jestem zmuszony uczestniczyć w takich wydarzeniach.
Jak nie byłbym traktowany jak śmieć w tym kraju i byłbym równy wobec prawa to nawet tyłka by mi się nie chciało ruszyć. ¯\_(ツ)_/¯