Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wielka beka z mireczka @pinkman356. Jakiś czas temu mówił o tym, że wrzuci w sieć darmowego ebooka, a teraz chce za to kasy xD. Taki tani MLM, tylko dla wybranych, taki wyjątkowy... ale nie daj Boże ludzie się na to nabiorą. Wiadomość od @pinkman356 brzmi tak (nie jest to całość):

Cześć, dzięki za zainteresowanie poradnikiem. Niestety, ale w związku z tym, że książką zainteresowana jest tak duża ilość osób (dostałem 643 wiadomości na wykopie i drugie tyle na maila) nie jestem w stanie wysłać Ci tej książki za darmo, żeby nie zepsuć tych sposobów zarabiania. Gdy tyle osób dowie się o tych metodach, to staną się one mniej opłacalne.Dostęp do e-booka dostanie tylko ograniczona ilość osób (jeżeli dostałeś tę wiadomość to znaczy, że zostałeś wybrany jako nieliczny z 1200 osób). Żeby otrzymać dostęp do e-booka należy wysłać przelew o kwocie 30 zł na konto XXX XXX XXX. W tytule przelewu wpisz e-mail na jaki mam wysłać e-booka. Wyślę od razu po tym, gdy otrzymam przelew. Jeżeli po przeczytaniu, będziesz miał jakikolwiek problem (w co wątpie, bo są to dość łatwe w wykonaniu sposoby i dobrze opisane), to oferuję Ci wsparcie, oraz odpowiedź na każde pytanie z czasem reakcji do 2h.

PS
    Moje pytanie do Mireczków z #prawo czy to co robi @pinkman356 jest legalne.

PPS

pokaż spoiler @pinkman356 - jesteś nam w stanie za to wystawić fakturę?

#pieniadze #zarobek #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem #zarabiajwinternecie #zarabiaj #dzialalnoscgospodarcza #tworczoscwlasna #ksiazki #poradnik #ebook #afera #krecimymalysza
    pokaż całość

odpowiedzi (209)

Jutro w Eurojackpot można wygrać 170 milionów złotych. Gdy wygram, z pośród plusujących ten wpis wylosuje 5 osób które otrzymają ode mnie 2% z wygranej ((╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto

odpowiedzi (85)

Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej od takich filmów jak:
    - ojciec chrzestny 2
    - lista Schindlera
    - lotr powrót krola
    - Pulp fiction
    - życie jest piękne
    - Seven
    - lotr dwie wieże
    - fight club
    - chłopcy z ferajny
    - piękny umysł
    - pianista
    - milczenie owiec
    - scarface
    - gran Torino
    - wyspa tajemnic
    - Leon zawodowiec
    - więzień nienawiści
    - gladiator
    - braveheart
    - whiplash
    - zapach kobiety
    - czas apokalipsy
    - dobry zły i brzydki

I wielu wielu innych które tego jokera rozkładają na łopatki kunsztem artystycznym. Nawet nie będę się z fanami tego filmu kłócił, jedyne co mam wam do przekazania to:

#joker #film #filmy #kino #kinematografia #upadekludzkosci #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (91)