Wpis z mikrobloga

Oglądałem właśnie grę Swidz vs hunterace. Swidz dwa razy korzystając z karty Worthy Expedition dostał Cenariusa, trzeciego miał już na ręce. Mina hunterace jak Swidz zagrał drugiego i trzeciego Cenariusa mówiła wszystko xD

Ta gra to pierdo**** stuprocentowa losowa patologia, to nie ma nic wspólnego z esportem. Równie dobrze można urządzić turniej w rzutu monetą xD

#hearthstone #esport
Pobierz iamtehwin - Oglądałem właśnie grę Swidz vs hunterace. Swidz dwa razy korzystając z ka...
źródło: comment_xs6N1BSQ655KH3PfC5fpooqu9ylimOOR.jpg
  • 11
@iamtehwin:

Dobry był też topdeck Innervate'u w Nourish. Przy takim rozdaniu nawet te dziwaczne trade'y Swidza nie miały znaczenia, bo tempo i value po stronie Francuza były nieporównywalne z tym czym dysponował Hunterace.
@iamtehwin:

Jest skillowa i losowa. Rzecz w tym, że przy tak wyrównanym poziomie graczy przeważa czynnik RNG. Feno w poprzednim sezonie najlepszy, a w tym najgorszy. Skill mu spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony Pathra której nie powinno być w GM stabilnie drugi sezon z rzędu na samym dole tabeli, więc coś RNG skillem też trzeba pomóc.
@marcelus:

Nie podpisałbym się pod tymi słowami. Hearthstone jako gra nie jest taka prosta jak to przedstawiasz. Legendę wbiłem stosunkowo szybko po tym jak skleiłem pierwszą mocną talię, ale wbicie wysokiej rangi nie jest równoznaczne ze zrozumieniem gry. Mi zanim osiągnąłem średnią bliską 7.0 na arenie zajęło z 1.5 roku grania. W 2 tygodnie to można ogarnąć jakieś podstawy podstaw. W constructed nie jest wymagane, aby znać HS od podszewki, ale
@marcelus: oczywiście że to tylko kwestia rng. To dlatego 3 miesiące z rzędu top50 było obsadzane w większości przez tych samych graczy, gdy potrzeba było się zakwalifikować na większy turniej ;)