Wpis z mikrobloga

@Gigganter: dobre promocje już się zaczęły. Ja właściwie żadnego elementu stroju nie kupiłem w standardowej cenie (prócz kasku). Często sklepy mają promocje na koniec sezonu. Tydzień temu kupiłem spodnie Rev'it 30% taniej w intermotors (robili wyprzedaż na wszystkie produkty tej marki).
@proes: spodnie tekstylne outback 3. Niestety widzę, że wróciły już do standardowej ceny. Nadal powinni jednak mieć promocje na niektóre produkty Rev'it (widzę, że kurtka Tornado 2 jest w dobrej cenie i się zatanawiam).
@siteon: kupowałem na fc-moto kurtkę Spidi i rękawice Rev'it. Cena była mniejsza niż w Polsce, ale też nie była to jakaś super promocja. Mnie ogólnie średnio podchodzą zakupy na fc-moto. Nie trafiłem tam jeszcze na jakąś super obniżkę ceny.
@certuz: moze miałem po prostu farta. kupowałem spodnie lombard 2 i nawet po dorzuceniu ochraniaczy na biodra wyszło taniej niż same spodnie w innych sklepach. innych zakupów tam jeszcze nie robiłem, więc mógł to być ślepy traf... albo kwestia lombardu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@certuz: jesli sa promocje na fcmoto to przewaznie 10% rabatu daja, chyba ze maja tam jakies ostatnie sztuki to wtedy wiecej, na blackfriday tez cos jest. No i cenowo duzo taniej jak w pl .