•  

    Miałem chwilę czasu i nadrobiłem sobie taśmy Neumanna. Najbardziej rozpierdziela mnie w tej "aferze" oburzenie wyborców PIS. No bo jak to tak może być, że koleś mówi, że będzie bronić swoich ludzi nawet jak będą umoczeni w jakąś aferę. Przecież tak się nie godzi, tacy ludzie powinni być usuwani z polityki na zawsze. A potem włączają sobie TV i słuchają jak Karczewski mówi, jaki to z Banasia jest kryształowy człowiek.

    Dzisiejszych rewelacji to już mi się nawet nie chce komentować. Serio kogoś dziwi, że partie przygarniają każdego kto przyciągnie ludzi? Pojęcie szerokich list jest wam obce? Nie wiem skąd takie oburzenie, że na listę się wciąga jakiegoś ziomka co go inni w partii nie lubią, ale jak trzeba zaciskają zęby i się uśmiechają. Czy może serio myślicie, że w PIS wszyscy lubią Macierewicza czy Pawłowicz? Przecież oni dokładnie taką samą funkcję pełnią. Zgarniają głosy które w innym razie nie trafiłyby do PIS.

    Kolejna sprawa to rzekome obrażanie KODu. Obraża Polaków powtarzając to co prawica mówi od zawsze? Ale jak Morawiecki mówi że ludzie są głupi i że mają za miskę ryżu zapierdalać was nie obraża? Taśmy Morawieckiego były w mojej ocenie dużo gorsze, ale ludzie maja wyjebane, bo to "nasz".

    I żeby była jasność. Słowa Neumanna to jest skandal i dobrze że wyleciał, ale udawanie, że w mojej ulubionej partii to tak nie wygląda to jest chyba naiwność kogoś kto dopiero co miał WOS i dowiedział się jak to działa w teorii.

    #polityka #bekazpisu #afera #tasmy