Wpis z mikrobloga

@lurker: spokojnie, od nowego roku wchodzi ustawa i będzie można drzwiami ściągać pedalarzy do rowu


@performance_artist: oho, mamy potomka husarii na sali
uważaj żebyś nie ściągnął sobie przy okazji jakiegoś benisa do rowa, jeśli wiesz o czym ja mówię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tg1310: zaciekawiłeś mnie, możesz rozwinąć?


@lurker
Ja rozumiem nie lubić pewnej grupy ale nazywać rowerzystów pedelarzami tylko dlatego że może spotkałeś kiedyś jakiegoś debila na rowerze, to przesada. Szanujmy się
@lurker: jak mieszkacie w mieście, to przyczyna bywa prozaiczna - #!$%@?ło kilkadziesiąt tysięcy studenciaków, każdy z własną furą.
We Wrocławiu w ogóle jest śmiesznie, bo plastuś likwiduje jedno miejsce parkingowe za drugim, mieszkańców nie ubywa, aut też nie. Efekt? Ludzie więcej marnują czasu, więcej jeżdżą bez sensu, kasa idzie się #!$%@?ć, a do tego przybywa korków, bo likwidują przepustowość na kolejnych ulicach.

Np. buspas na Grabiszyńskiej - niby super, na Grabiszyńskiej
@lurker no bo te menele rowerowe to takie niedorajdy zyciowe i tylko na rowerze umieja jezdzic, to ich najwieksze osiagniecie, zapiedalaja na rowerze i blokuaj droge, potem do aut wracaja to tez korkuja, bo nie wiedza jak jezdzic jesli nie mozna passatem na chodnik wjechac xD
@tg1310: echh, kurła a myślałem, że bajt jest tak oczywisty, że tylko blachosmrodziarze łykną - sam jestem pedalarzem i to takim najgorszego rodzaju: zna przepisy i zabija przepustowość