Wpis z mikrobloga

Cześć,

Właśnie jestem zmuszony opuścić firmowego onedrive i usunąć z niego moje prywatne pliki. Od około 2 lat mamy w firmie ofice365, z tym, że nie był wykorzystywany do niczego onedrive i było ogólne przyzwolenie do trzymania tam swoich plików, niestety nastały czasy nowego prezesa i zostaliśmy eksmitowani.

Mirabelki i Mirasy, co aktualnie opłaca się kupić jeżeli chodzi o przechowywanie w chmurze. Używam kompa z Windowsem 10 i urządzeń mobilnych z Androidem. Głównie chce przechowywać zdjęcia, mam tego sporo, bo lubię fotografować i się tym bawić. A druga niezwykle ważna dla mnie sprawa to możliwość odtwarzania mp3 prosto z chmury. Aktualnie wykorzystuje do tego CloudPlayer i jestem z tej opcji mega zadowolony. Uruchamia się automatycznie po sparowaniu telefonu i samochodu, albo wieży w mieszkaniu i cyk od razu mam kontynuację właśnie słuchanego audiobooka. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie zmienić aplikacje na dowolną inną o podobnych możliwościach.

Ktoś coś doradzi?

#pytanie #chmura #informatyka
  • 1
@Zapiety: Fajnie tam macie, szczególnie że przestrzeń na OneDrive dla firm nie kosztuje nic ekstra - można dopłacać jedynie do przestrzeni na Sharepoint gdzie domyślnie z licencją jest 1TB.

Najprościej Ci będzie ogarnąć pakiet Office 365 Personal, jeśli nie tylko Ty jesteś w tej sytuacji zorganizujcie się po 6 osób i zrzucajcie jak na Spotify / Netflix itp.