Wpis z mikrobloga

@chlodny__klecha: No dpobra. Daj cos normalnego. Bo mam fatalną passe na tinderze. Wlasciwie to jeszcze nie mailem dobrej passy. Ale w ciagu ostatnich dwoch dni odnioslem 4 porazki (albo przestaly odpisywac albo w ogole nie pisaly)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: napisz krótko cos w stylu "praca dom nic ciekawego. Tak pomyslalem ze moze spotkalibysmy sie na kawie? Co ty na to?" prosto i bez zbednego #!$%@?.
napisz krótko cos w stylu "praca dom nic ciekawego. Tak pomyslalem ze moze spotkalibysmy sie na kawie? Co ty na to?" prosto i bez zbednego #!$%@?.


@ann_ruda: Jak ona mnie jeszcze nie zna
: Na pewno to zadziała do osoby, którą już kiedyś poznał. Do tego widzisz, że kolega ma problem z odpisaniem na "a co tam?" to co dopiero na żywo :D


@Ibuprofenkrul: To moze bys cos pomogl a nie
@lastro: "Wspominałem czasy studiów i jakoś pomyślałem o Tobie. Uważam, że warto utrzymywać kontakty z osobami, szczególnie takimi jak Ty. Co u mnie... Jak to bywa w dorosłym życiu, pogoń za sukcesami, pieniędzmi, szczęściem. Sama pewnie dobrze wiesz jak to jest."
@Prima_aprilis: Ja z nią nie mialem kontaktu xD Tylko z widzenia ją znałem.
Na dodatek pisze do niej z konta na instagramie na ktorym nie mam zdjęć xD (to tylko konto do obaczajania kogos, nie mam normalnego)