Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wybory #konfederacja

  Kisnę z Was wykopki konfederacyjne niemiłosiernie. Całe gorące od rana zajebane waleniem konia do 6% konfederacji, jakby w ten sposób miało się COKOLWIEK zmienić w układzie sił w parlamencie. Dlaczego Konfederacja w sejmie jest bez znaczenia, a nawet czyni więcej szkody niż pożytku?

  1. Z 6% poparciem Konfederacja nie stanowi żadnej realnej siły politycznej. Będą pośmiewiskiem i elementem satyrycznym w postaci Brauna witającego się z trybuny upośledzonym "Szczęść Boże". Szczególnie że powchodziły szuty pokroju Brauna i Korwina, a nie daliście rady z nawet merytorycznym metzenem...

  2. Głos na konfederację jest efektywnie głosem oddanym na PiS. Jak tylko okaże się że PiSowi brakuj kilku mandatów do większości, albo że mają mały margines błędu, to natychmiast PSL z Konfederacją właśnie będą na wyścigi licytować się kto jest tańszą kurwą i kto taniej sprzeda swoje poparcie jako koalicjant PiSowi. Oczywiście część posłów konfederacji od razu wprost sprzeda się i zmieni barwy na PiS.

  A na marginesie, czytam sobie tez komentarze zagranicznej rasy - nie ma kompletnie nic o konfederacji, nikt nawet nie jest świadom istnienia tego politycznego planktonu i folkloru.
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  gdy przez noc poparcie dla #konfederacja urosło a nie spadło

  #wybory

  odpowiedzi (8)

 • odpowiedzi (38)