Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra posłuchałem się mireczków, wrzucam jeszcze raz i wracamy do staryh zasad wykreślanki: odpada osoba z największą ilością plusów a ta która zostanie będzie nosić tytuł największego polaka. Przepraszam za utrudnienia

  udum tudum wielki finał wykreślanki na największego polaka! kto będzie tym największym a komu zostanie pietruszka na pocieszenie?? Kto jest większy?? Człowiek od bułki z bananem, chujowej reklamy goplany i zajebania tak dalekiego skoku w Willingen że niemcy nie mogli ustalić odległości? Czy może ktoś kto jest ojcem klary lewandowskiej i poprowadził Polske do ostatniego miejsca w grupie na mistrzostwach świata a bayern do regularnego wygrywania bundesligi??

  #najwiekszypolak #glupiewykopowezabawy #polska #wykreslanka
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  " – Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd – mówi naTemat pan Witek z Krosna. – Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę."
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #krosno #galeriakrosno
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Właśnie przejechałem obok galerii, aż mi się cieplej zrobiło na sercu

  #krosno #galeriakrosno

  odpowiedzi (13)