•  

   @MehrunesDagon:
   - Wie co robi, jest trenerem, mamy małe problemy. Wszyscy robimy błędy, może selekcjoner też jakieś zrobił. Mamy jednak do niego pełne zaufanie. Nie interesuje mnie to, co mówią ci, którzy krzyczą. Mamy trenera, który jest Polakiem, który chciałby jak najlepiej, który ma swoją historię w reprezentacji, który zna się na piłce. Kogo byście chcieli? Copperfielda? - ktoś mu jednak podbudowuje ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: odislaw
  •  

   Kogo byście chcieli?

   Kogokolwiek kto będzie się w stanie postawić PZPNowi i naszej rodzimej "wirtuozerii", tj. - laga do przodu i może coś z tego się urodzi. Kogokolwiek z autorytetem, który będzie mógł sobie szydzić z myśli naszych działaczy i to nasi działacze będą musieli się liczyć z nim, a nie na odwrót.

   Poczytaj sobie jak co odwalali z Leo i jakie inby tam się działy. Min. dlatego nieprędko będzie zagraniczny trener z renomą. Ot leśne dziady przyzwyczaiły się do swojego betonu i ani myślą zmieniać swoich nawyków w imię "jest chujowo, ale stabilnie". I ta chujowość wychodzi gdy zderzamy się z futbolem zachodnim.

   Ew. po prostu wypierdolić w kosmos stanowisko trenera i niech nasi kadrowicze, którzy ogarniają zachodnie standardy ustalają. Będzie chaotycznie i do dupy, ale daję sobie rękę uciąć, iż będą skuteczniejsi niż pomysły naszych trenerskich gwiazdeczek z żenadaklasy, którzy są po prostu nikimw skali rywalizacji w Mistrzostwach Europy, a co dopiero świata. Powiedz mi, jakie kluby rozbijają się o polskich trenerów?

   @piczu:

  •  

   @MehrunesDagon: jeśli Bayern wygra ligę mistrzów to w dużej mierze będzie to zasługa Brzęczka ( ͡º ͜ʖ͡º)

   +: Narilan

Gorące dyskusje ostatnie 12h