Wpis z mikrobloga

Ostatnio wyczaiłem okazję i znalazłem promke w zagranicznym sklepie na zegarki. Pomyślałem że może coś zarobię na sprzedaży. Wysłałem ofertę do jednego skupu zegarków. Zegarek wyszedłby mnie około 26.5 k. Cena w polskim sklepie online 35 k i produkt niedostępny. Napisałem do jednego ze skupów zegarków, czy byliby chętni takie model kupić (Omega). Odpisali że taki zegarek można kupić na strefie wolnocłowej za 16.5 k i oni dają 14.5 k. Żarty sobie robią czy faktycznie te ceny zegarków na strefie wolnocłowej są takie niskie?

#zegarki #lombard
  • 24
@Sponsorowany_z_500plus: Powiedział rentier ze sklepu komputerowego co chce w weekendy jeździć jak Janusz wynajmu starym mercem i wozić walących drzwiami i oknami ludzi za kasę.
Wychodzą kompleksiki i lepiej w pisiorka jak sobie napiszesz

"usuń konto, polaczku"

Ale spoko każdy orze jak może jak ci lepiej to mogę dumny że pomogłem ci postawić masz dumy (σ ͜ʖσ)
@Tonari_Totoro: Jakie Ty musisz mieć #!$%@? życie żeby zaglądać komuś w profil na wykopie XDDDD Musisz mieć zajebiście sfrustrowane życie. Idź lepiej do psychologa, bo widzę że nieźle Tobie w życiu ludzie musieli #!$%@?ć, że jesteś taką personą. Jesteś typowym polaczkiem, który tylko ludzi miesza z błotem, jak ktoś chce się wybić. Tfu na takich jak Ty, bo przez właśnie takie osoby jak Ty, w tym kraju jest #!$%@? mentalność ludzi.
Pobierz Sponsorowanyz500plus - @Tonari_Totoro: Jakie Ty musisz mieć #!$%@? życie żeby zagląda...
źródło: comment_cR7200IB2jwU5CnEbDaqySxsfdW1VBjX.jpg
@Sponsorowany_z_500plus: Ło jeżu kolczasty ale cię nosi Mirasku :D
Pupen dupen Bolen :D
Majnen osoben inwestiren wincej niż ty sobie możesz wyobrazić ale się nie chwale ani tym ani kasą i mam to w swym cieplutkim ciasnym nierozepchanym pupsku ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kup sobie ten zegarek i otwórz topic chwalesie żeby sobie podnieść mniemanie o swej własnej osobie :D
A profil czytałem co by sprawdzić
@Tonari_Totoro: Ja nie widzę chwalenia się kasą w moim wpisie. Tylko zadałem proste pytanie. Jak widać Ty się tylko #!$%@?łeś, jak rzep psiego ogona i to bardzo Ciebie wyjaśnia.

Nie rajcują mnie zegarki, więc tylko kupiłbym go w celu inwestycji. Ale Ty już wszystko o mnie lepiej wiesz z profilu na wypoku, niż ja sam XDDDD

No wiadomo, pewnie miliony zainwestowane i dlatego kpisz sobie z mojej osoby. Niech Ci będzie