•  

  Czy tylko mnie wkurza Trump i jego totalnie nieudolna polityka zagraniczna? Czy tylko ja sie gotuje wewnatrz czytajac te jego idiotyzmy?

  Jak glowa Panstwa moze cos takiego napisac?! (a juz w ogole na Twitterze... )

  "Jak już wcześniej wyraźnie stwierdziłem, i tylko dla przypomnienia: jeśli Turcja zrobi coś,co ja w swojej wielkiej i niezrównanej mądrości uznam za wychodzące poza dopuszczalne granice, całkowicie zniszczę i unicestwię gospodarkę Turcji (tak jak robiłem to już wcześniej!). Muszą, wraz z Europą i innymi, czuwać (...) nad schwytanymi terrorystami z ISIS i ich rodzinami. Stany Zjednoczone zrobiły znacznie więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, włącznie z zdobycie wszystkich terytoriów kalifatu ISIS. Nadszedł czas, aby inni w regionie, spośród których niektórzy posiadają wielkie bogactwa, chronili swoje terytorium. USA są wielkie! ".

  Stany boja sie zamachow i chca rope -> rozwalaja caly ME -> zarabaiaja na tym kokosy podczas odbudowy (dla niewtajemniczonych polecam film Vice) -> rozwalaja jeszcze bardziej -> powoduja kleske migracyjna ze co drugi Irakijczyk, Afganczyk, syryjczyk, libanczyk, egipcjanin chce do Europy. -> Mowia ze Europa ma sie teraz tym wszystkim zajac.

  To jest przeciez polityka dzbana-agresora. Wejsc do szkoly, pobic wszystkich a pozniej sie wyprzec i powiedziec ze to oni Ciebie zaatakowali i ze wladze szkoly maja teraz sie zajac tymi "poszkodowanymi" i placic za psychologow, pielegniarki dla wszystkich pobitych.

  A my od nich kupujemy F35 (totalnie niepotrzebne. Juz lepiej zainwestowac w Marynarke) i lizemy tylek za zniesienie wiz (prawnie musieli je zniesc)

  Trzymajcie mnie

  #swiat #polityka #trump #bekazpisu #europa #wojna