Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow

Jeśli moja partnerka podczas seksu ma problem z osiągnięciem orgazmu, nawet ma problem jak sama siebie zadowala, to znaczy że problem leży u mnie czy u niej?
Pytałem nawet o punkt G(bo próbowałem go znaleźć i się bawić i już myślałem że jej dobrze to mi mówi żeby poszedł do góry czy do łechtaczki) to mówi że nie nie wie czy go w ogóle ma i nie ma z tego przyjemności.

To może być prawda? Bo sam palcami próbowałem i czułem takie wypukłe miejsce, parę cm po wejście do pochwy po górnej stronie i nic...( ͡° ʖ̯ ͡°)
To moja wina że nie potrafi przy mnie dojść(znowu podkreślam że ma problem nawet jak sama sobie masuje, a wiadomo że wtedy najłatwiej i najszybciej) i co mogę z tym fantem zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: wbrew pozorom całkiem sporo kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu zabawiając się sama z sobą. Po części dlatego, że nie wiedzą jak to zrobić, ale często to też jest analogicznie z tym, że nie dasz rady się sam połaskotać.
Ma normalną lubrykację jak się bawicie? Mineta nie działa? Delikatna, nie tak jakbyś chciał zjeść arbuza ;)
Sporo kobiet nie ma orgazmu przez penetrację pochwy, tylko łechtaczkowy, niektóre też nie
OP: @Namarin: no wiem, że tak jest, no ale inni ludzie w tym kobiety i białorycerzyki mi wmawiają że to moja wina, że nie daje jej odpowiednich bodźców....

rozumiałbym jeśli sama by nie miała problemu z dojściem palcami, no ale...

@WcalenieWitold: ma jakieś problemy hormonami, nie wiem czy to to, ale z popędem u niej dobrze jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
różowa: Nie jest to Twoja wina. Też tak mam... Zastanawiam się, czy to nie kwestia budowy, moja łechtaczka jest dość mocno zasłonięta i żeby poczuć przyjemne doznania podczas seksu oralnego czy dotykania jej, muszę mieć ją wyeksponowaną - czyli na przykład jak partner robi mi minetkę, musi odsłonić łechtaczkę, odciągając napletek (tak, kobiety mają napletek xD).
W każdym razie ja mimo problemów z orgazmem bardzo lubię seks, a pobudzanie łechtaczki sprawia
OP: @DulGukat: krótko parę miesięcy...

tak jak jej dobrze robię palcami czy językiem, więc mocno muszę odsłaniać łechtaczkę tak jak piszę @ różowa to szybko się robi morka i wilgotna.
Wtedy jej jej dobrze widze jak delikatnie jęczy i w ogóle, rusza się ale ciężko jej dojść przez ten ostatni moment...

Nawet nie wiem czy doszła przy mnie bo niby się bawiła raz ale już nie pytałem bo załamałbym się
@AnonimoweMirkoWyznania: Też jestem z religijnej rodziny, a problem jakby znajomy, więc piszę ze swojego doświadczenia. To jest w głowie. Można sobie nie lubić kościoła, nie chodzić, ale było się w tym środowisku x lat i człowiek ma ogromny problem ze swoim ciałem, choć na pierwszy rzut oka może to wyglądać inaczej. Serio, polecam seksuologa (a nawet w tym wypadku bardziej trenera seksuologicznego z dyplomem). Tutaj ciężka praca może nie wystarczyć, a
OP: @elektryczny_pastuch: @DulGukat: @WcalenieWitold: @AnonimoweMirkoWyznania:

ona pochodzi z dobrej rodziny... ostatnio lekarz przepisał jej leki jakieś dopochwowe na odbudowę macicy, bo spóźniał jej się parę miesięcy okres, ale wcześniej miała ochotę mimo tego że nie miałą tyle okresu, nawet aż nad to.

mam z nią pogadać na temat tego dzieciństwa czy ma jakąś blokadę?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje gadanie średnio cokolwiek zrobi. Tu nie chodzi o trudne dzieciństwo, bo, jak mówisz, z tym nie ma problemu. Problemem jest ciało, to w jaki sposób jest postrzegane w naszej kulturze. Można sobie nawet z tego zdawać sprawę, ale to trwa dalej. Uświadomienie to pierwszy krok, drugi to praca nad problemem. Jak? Tego nie powiem, bo nie jestem specjalistką.