Wpis z mikrobloga

@rockypiotr: wiesz co jest najlepsze w mj? Jak po 15 latach palenia odstawisz, przemeczysz początkowe utrudnienia i po jakimś czasie Twój umysł zacznie pracować prawidłowo a Ty czujesz się zajebiscie bystry i ogarnięty po raz pierwszy w dorosłym życiu. Dla tego uczucia warto jarać przez lata ... eeee... Albo i nie? Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
@Maniera: Po prostu chce Ci się mega spać i jak to przetrzymasz to masz lekkie haluny, to tak samo jak nie śpisz dwie doby np. Najpierw jest faza, że jesteś mega śpiący ale jak ją z jakiegoś powodu przesiedzisz to zaczynają się lekkie haluny. To nie bezpośredni efekt działania zolpidemu. Pośredni tak. Aczkolwiek nie wiem po co się tak bawić jeżeli nam zależy na lekkich halunkach to nie lepiej wziąć sobie
@Ld93: @Maniera: U mnie to wystarczy po prostu cały czas być w jakikolwiek sposób aktywny, ruszać mięśniami i wcale tak nie muli do snu, chyba, że się położysz to szybko zaśniesz. O halucynacjach nawet nie ma mowy, to nie ta substancja( ͡° ͜ʖ ͡°). Efekt tak jakby "przekręconego" obrazu o kilkanaście stopni, efekt falujących ścian i generalnie problemy z motoryką, dużo rzeczy się zapomina jak się