•  

Ciekawy wywiad Kamila Chanasa z Kamilem Łączyńskim. Sporo o realiach koszykówki w Polce, o grze w reprezentacji, o mistrzostwach w Chinach. Ciekawostka, bo nie spodziewałem się, że nawet Anwil wisi kasę zawodnikom.

#sport #anwil #slaskwroclaw #koszykowka #plk #ciekawostki #wloclawek #wroclaw

źródło: youtube.com

•  

bo nie spodziewałem się, że nawet Anwil wisi kasę zawodnikom.

@pogop: widzisz, jest jednak różnica w braku płynności spowodowanej różnymi terminami spływania kasy do klubu, a robieniem sobie z zaległości sposobu na sztuczne zwiększanie budżetu :) Obsuwy są wszędzie i zawsze - sam tak stwierdził.
      Ciekawe że bardzo chciał zostać mimo zaległości, a po urażeniu dumy mówi o 5% z 3-4 miesięcy które zalegają.

•  

@cult_of_luna: no pewnie jest to sposób na zwiększanie budżetu, ale domyślam się, że obcokrajowcy są rozliczeni co do grosza. Te 5% o których mówi, przy jego zarobkach, to i tak biedy nie było. Obecnie, to chyba każdy Polak ana tym poziomie chciałby grać w Anwilu, więc nie dziwota, że chciał zostać .

•  

Obecnie, to chyba każdy Polak ana tym poziomie chciałby grać w Anwilu, więc nie dziwota, że chciał zostać .

@pogop: cała liga tak finansowo działa, jedni mają obsuwy po 2-3 miesiące, inni nie płacą z premedytacją, innym się wysypuje sponsor. Jakby było źle we Włocławku to by 4 lata się nie zasiedział :)

Co do sposobu na zwiększanie budżetu - miałem na myśli poprzednie sezony Zielonki ;) Po prostu granie na kręchę z premedytacją :)

A jeszcze co do obcokrajowców - no obcokrajowiec może wyfrunąć jak mu się coś nie spodoba, a na takiego Kamila w środku sezonu jakby zerwał kontrakt, to stać 3-4 kluby które mają pozamykane składy i tak.

•  

@pogop: @cult_of_luna:
      przypomina mi sie sytuacja ze Słupska lata temu, jak nie płacicili obcokrajowcom i nie pojechali na najwazniejszy mecz w PO
      btw. swietne te wywiady Chanasa

+: pogop
    •  

jak nie płacicili obcokrajowcom i nie pojechali na najwazniejszy mecz w PO

@bartman28: do Włocławka zresztą na piąty mecz (2000 albo 2001 rok). W Słupsku grał Korytek i Pluta, a Stefan Tot po ćwierćfinale został we Włocławku już ;) Oni się chyba wtedy Brok nazywali, a ci obcokrajowcy to nie pamiętam wielu ale jednym z nich był zdaje się słynny God Shammgod, ten który wymyślił taki charakterystyczny styl crossovera, na którego w Stanach do teraz mówią "shammgod move". Takie historie w tym naszym PLK :)

•  

@pogop: @cult_of_luna: @bartman28: uwielbiam ten kanał. Martwi mnie, że ma tak małe zasięgi, bo Kamil w roli prowadzącego sprawdza się znakomicie. Miałem nadzieję, że wywiad z Gortatem wywinduje go, ale no niestety. A szkoda, bo o NBA można wiele przeczytać i posłuchać a o rodzimej lidze już nie aż tak bardzo.

•  

@cult_of_luna: @czarny_matt94: z Shammgodem to piękna historia, swietnie sie go oglądało. Pamietam z tamtego składu jeszcze Johna Taylora (r.i.p.) kawał dobrego gracza to był