Wpis z mikrobloga

Hej, jaki i gdzie najlepiej kupić e-papieros? Dotąd miałam najtańsze tigo ze stoiska i właśnie się psuje, ale póki był dobry to mi wystarczał. Nie potrzebuję mega-giga chmury, ani mocy reaktora - palę to tylko dla nikotyny xD najważniejsze dla mnie żeby był tani i stosunkowo łatwy w eksploatacji, chodzi oczywiście o grzałki. #epapierosy #epapieros #vape
  • 18
@Kami-chan: W takim wypadku najlepiej zainwestowac w jakies zasilanie + RTA, koszt grzałek to doslownie groszowe sprawy. Tyle ze koszt poczatkowo bedzie nieco wyzszy, i wymaga poczytania&ogarniecia tematu / nieco wprawy przy robieniu setupu.
Mnie grzałka w Kylinie Mini kosztuje jakies 20gr. i starcza na +- miesiac (co tydzien zmieniam tylko bawelne.)
Ale d19 jest ok jak nie masz ochoty na "majsterkowanie". Jakas tam opcja jest tez Smoant Pasito (POD), pozwala
@k3lt: Hej tak chciałam spytać, bo widzę że ogarniasz. Chcę kręcić swoje grzałki, widzę że to nic trudnego - robiłam biżuterię o wiele bardziej skomplikowaną :) jaki budżetowy atomizer i zasilanie polecisz? Może być z Ali lub gearbest. Nie potrzebuję dużej chmury, bardziej zależy mi na smaku, ale lubię dość gęste liquidy
@Kami-chan: Jest duzo ciekawych RTA.. Np. Kylin v2, Augvape Intake, OFRF Gear, Berserker Mini (pod MTL).. ja osobiscie uzywam Kylina Mini i jestem bardzo zadowolony. Polecam zamowic z Cigabuy przez EU Direct bo przesylki dochodza w kilka dni bez ryzyka ze zostana zatrzymane w UC a wyjdzie tylko pare zl drozej od Ali/GB.
Z zasilan na 1 aku np. Armour Pro (jest w super cenie na Cigabuy), Aegis Solo.. na 2