Gorące dyskusje ostatnie 12h

#sluzebnoscwolfika szkoda strzępić ryja. Biegły miał się wypowiedzieć o możliwości wytyczenia służebności przejazdu na działkach pierwotnych. Bardzo ostro wypowiedział się, że to niemożliwe i że tylko opcja po mojej działce jest możliwa. Nie odniósł się do planu zagospodarowania przestrzennego. Opinia zawierała wiele błędów pokazujących, że nawet nie próbował się zainteresować a co dopiero przyjechać na miejsce. Pomylił się w długościach ewentualnej drogi koniecznej, pomylił urzędy wydające decyzje o podziale działek (wskazał zupełnie inną gminę), policzył nawet działki drogowe, będące własnością gminy, jako prywatne działki budowlane. Dzięki temu z 3 właścicieli zrobiło mu się 6! Odpisałem do sądu pismo zawierające wszystkie znalezione błędy ale sąd nakazał mi wpłatę 500zł dla biegłego, żeby on się do moich uwag odniósł. Pieniądze zapłaciłem w terminie a jakoś na dniach minie 3 miesiące od wpłaty. Odpowiedzi nie ma. pokaż całość

odpowiedzi (37)

10 lat na tym łez padole... Z tej okazji robię #rozdajo najlepszej polskiej wódeczki jaką piliście w ostatnim czasie.
    Spośród plusujących wylosuję jedną osobę, do której powędruje połóweczka tego czystego jak łza bociana trunku.
    Losowanie dziś o 22.
    #bialybocian #wodka #10latjakjedendzien #ubezpieczenia pokaż całość

odpowiedzi (90)

• odpowiedzi (13)