Wpis z mikrobloga

- Bardzo dziękuję, teraz Włodzimierz Czarzasty, proszę o wylosowanie jednego nazwiska i pokazanie widzom.

- Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Bardzo proszę panie przewodniczący, pytanie do Władysława Kosiniaka Kamysza.

- Drogi Władysławie, walczymy chyba obydwaj o to aby w Polsce przewietrzyć smog polityczny który jest duopolem, POPiSem... Podziwiam waszą walkę w tej sprawie, staram się też pokazywać swoje poglądy, chciałem się zapytać: Czy lubisz mnie Władysławie, w związku z tym?

- Cóż za oryginalne pytanie, bardzo proszę, odpowiada prezes PSL

- Mmm. Sympatia jest moja do ciebie, drogi panie Włodzimierzu, z uwagi nie tylko na twój piękny sposób wyrażania się, ale też z uwagi na to, że, w istocież, razem staramy się żeby nie było tylko wybierania mniejszego zła, tylko większe dobro. I to się udało w tej kampanii, jest kilka komitetów wyborczych: na prawicy jest wybór pomiędzy PiSem a Konfederacją, na lewicy jesteście wy, ale aspiruje do tego miana też Platforma Obywatelska, więc, a my jesteśmy w centrum, więc jest prawdziwy wybór, i moim zdaniem to są jedne, te wybory w których Polacy wybiorą większe dobro, a nie mniejsze zło.

- Mądrze. Chciałem powiedzieć, że bardzo mi się spodobało to co powiedziałeś, z jedną uwagą - Platforma aspiruje zawsze na miesiąc, albo na tydzień, albo na trzy dni przed wyborami do partii lewicowej, dlatego że jak zwykle spadają jak zwykle zaczynają im spadać notowania szukają elektoratu w lewicy, ale myślę, że w tej chwili Polacy i Polki się na to nabrać nie dadzą. Pozdrawiam Zosię, mam wnuczkę miesięczną, wiem co to znaczy obserwować małe dziecko.

- Dziękuję, wymiana uprzejmości, wspomniana Zosia, córka prezesa PSL. Skorzysta pan z prawa do riposty?

- Jasne, jak jest przez chwilę w tej naszej batalii wyborczej trochę uśmiechu, trochę sympatii, pan premier Sasin się oczywiście oburzył wtedy...

- Ależ skąd? Uśmiecham się cały czas.

- Ale to dobrze, bo jest trochę tych spraw, które są najważniejsze, czyli rodzinnych, dziękuję za pozdrowienia dla Zosi, to jest sprawa najważniejsza.

- Nie oburzam się, też pozdrawiam.

- Bardzo dziękuję.


Wybory mogą być wholesome, nagranie w linku (49:30)

#debata #polityka #neuropa #4konserwy #pasta
Joz - > - Bardzo dziękuję, teraz Włodzimierz Czarzasty, proszę o wylosowanie jednego ...
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kwmaster: Film propsuję, ale bez zbędnych zachwytów - to po prostu bardzo solidne kino, z paroma wpadkami, ale jako ogół działa. Nawet tematyka, niekiedy sztampowa i nie tak dogłębna jak się chyba twórcom zdaje, się broni (tym bardziej dziwi panika amerykańskich publicystów). To tak na szybko. Mógłbym się bardziej rozpisać na temat samego Phoenixa, ale za parę lat będą to robić eksperci i rozkładać na czynniki pierwsze bo mamy do czynienia
@Goofas: Cały czas się wstrzymuję, bo nie mam zdrowia. Odgrażam się sam sobie, że jak jeszcze raz zobaczę komentarz symetryzujący propagandę Polsatu, nazywający go w miarę obiektywnym, to zrobię podsumowanie trzech dzienników, żeby pokazać jak bardzo Kurski wykręcił skalę manipulacji, że polsatowskie rzeczy, które cztery lata temu wchodziłyby na główną z płomieniem, teraz uchodzą płazem bo symetryzm.