•  

- Bardzo dziękuję, teraz Włodzimierz Czarzasty, proszę o wylosowanie jednego nazwiska i pokazanie widzom.
    - Władysław Kosiniak-Kamysz.
    - Bardzo proszę panie przewodniczący, pytanie do Władysława Kosiniaka Kamysza.
    - Drogi Władysławie, walczymy chyba obydwaj o to aby w Polsce przewietrzyć smog polityczny który jest duopolem, POPiSem... Podziwiam waszą walkę w tej sprawie, staram się też pokazywać swoje poglądy, chciałem się zapytać: Czy lubisz mnie Władysławie, w związku z tym?
    - Cóż za oryginalne pytanie, bardzo proszę, odpowiada prezes PSL
    - Mmm. Sympatia jest moja do ciebie, drogi panie Włodzimierzu, z uwagi nie tylko na twój piękny sposób wyrażania się, ale też z uwagi na to, że, w istocież, razem staramy się żeby nie było tylko wybierania mniejszego zła, tylko większe dobro. I to się udało w tej kampanii, jest kilka komitetów wyborczych: na prawicy jest wybór pomiędzy PiSem a Konfederacją, na lewicy jesteście wy, ale aspiruje do tego miana też Platforma Obywatelska, więc, a my jesteśmy w centrum, więc jest prawdziwy wybór, i moim zdaniem to są jedne, te wybory w których Polacy wybiorą większe dobro, a nie mniejsze zło.
    - Mądrze. Chciałem powiedzieć, że bardzo mi się spodobało to co powiedziałeś, z jedną uwagą - Platforma aspiruje zawsze na miesiąc, albo na tydzień, albo na trzy dni przed wyborami do partii lewicowej, dlatego że jak zwykle spadają jak zwykle zaczynają im spadać notowania szukają elektoratu w lewicy, ale myślę, że w tej chwili Polacy i Polki się na to nabrać nie dadzą. Pozdrawiam Zosię, mam wnuczkę miesięczną, wiem co to znaczy obserwować małe dziecko.
    - Dziękuję, wymiana uprzejmości, wspomniana Zosia, córka prezesa PSL. Skorzysta pan z prawa do riposty?
    - Jasne, jak jest przez chwilę w tej naszej batalii wyborczej trochę uśmiechu, trochę sympatii, pan premier Sasin się oczywiście oburzył wtedy...
    - Ależ skąd? Uśmiecham się cały czas.
    - Ale to dobrze, bo jest trochę tych spraw, które są najważniejsze, czyli rodzinnych, dziękuję za pozdrowienia dla Zosi, to jest sprawa najważniejsza.
    - Nie oburzam się, też pozdrawiam.
    - Bardzo dziękuję.

Wybory mogą być wholesome, nagranie w linku (49:30)

#debata #polityka #neuropa #4konserwy #pasta

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h