•  

- Bardzo dziękuję, teraz Włodzimierz Czarzasty, proszę o wylosowanie jednego nazwiska i pokazanie widzom.
    - Władysław Kosiniak-Kamysz.
    - Bardzo proszę panie przewodniczący, pytanie do Władysława Kosiniaka Kamysza.
    - Drogi Władysławie, walczymy chyba obydwaj o to aby w Polsce przewietrzyć smog polityczny który jest duopolem, POPiSem... Podziwiam waszą walkę w tej sprawie, staram się też pokazywać swoje poglądy, chciałem się zapytać: Czy lubisz mnie Władysławie, w związku z tym?
    - Cóż za oryginalne pytanie, bardzo proszę, odpowiada prezes PSL
    - Mmm. Sympatia jest moja do ciebie, drogi panie Włodzimierzu, z uwagi nie tylko na twój piękny sposób wyrażania się, ale też z uwagi na to, że, w istocież, razem staramy się żeby nie było tylko wybierania mniejszego zła, tylko większe dobro. I to się udało w tej kampanii, jest kilka komitetów wyborczych: na prawicy jest wybór pomiędzy PiSem a Konfederacją, na lewicy jesteście wy, ale aspiruje do tego miana też Platforma Obywatelska, więc, a my jesteśmy w centrum, więc jest prawdziwy wybór, i moim zdaniem to są jedne, te wybory w których Polacy wybiorą większe dobro, a nie mniejsze zło.
    - Mądrze. Chciałem powiedzieć, że bardzo mi się spodobało to co powiedziałeś, z jedną uwagą - Platforma aspiruje zawsze na miesiąc, albo na tydzień, albo na trzy dni przed wyborami do partii lewicowej, dlatego że jak zwykle spadają jak zwykle zaczynają im spadać notowania szukają elektoratu w lewicy, ale myślę, że w tej chwili Polacy i Polki się na to nabrać nie dadzą. Pozdrawiam Zosię, mam wnuczkę miesięczną, wiem co to znaczy obserwować małe dziecko.
    - Dziękuję, wymiana uprzejmości, wspomniana Zosia, córka prezesa PSL. Skorzysta pan z prawa do riposty?
    - Jasne, jak jest przez chwilę w tej naszej batalii wyborczej trochę uśmiechu, trochę sympatii, pan premier Sasin się oczywiście oburzył wtedy...
    - Ależ skąd? Uśmiecham się cały czas.
    - Ale to dobrze, bo jest trochę tych spraw, które są najważniejsze, czyli rodzinnych, dziękuję za pozdrowienia dla Zosi, to jest sprawa najważniejsza.
    - Nie oburzam się, też pozdrawiam.
    - Bardzo dziękuję.

Wybory mogą być wholesome, nagranie w linku (49:30)

#debata #polityka #neuropa #4konserwy #pasta

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (36)

Mam w Wietnamie koleżankę, która dobrze sobie radzi w powtarzaniu po polsku. Pomyślałem, że mógłbym nagrać jak mówi kilka kultowych zdań z inwokacji Zbigniewa Stonogi. Chcielibyście? A moze coś innego?

#wietnamwpjoterze #stonoga #wietnam #emigracja #jezykpolski #jezykiobce #heheszki #pytanie pokaż całość

odpowiedzi (31)

Mój tate potrafi dopierdolić naprawdę niesamowity posiłek.
    Dam taki uśredniony przepis, bo wariantów jest wiele.
    Tata bierze zupę - ale nie odgrzewa - to nie w jego stylu. Bierze tę zupę, wpierdala ją na patelnię i zaczyna smażyć. Dodaje do tego hurtowe ilości cebuli, czosnku, pieprzu, trochę mąki żeby zagęścić, a na wierzch koncentrat pomidorowy. Smaży to wszystko aż nie zacznie się dymić. Potem zdejmuje z ognia i daje na balkon, żeby wystudzić. Przynosi z powrotem, obficie podlewa majonezem i zaczyna jeść. Przy czym je prosto z patelni, skrobiąc po niej łyżką. Je tylko i gada do siebie półszeptem "Ło kurwa", a pot występuje mu na czoło.

Czasami tate proponuje mi te swoje pyszności, ale zawsze odmawiam. Nie muszę chyba mówić, jakie koszmarne pierdy ma potem? Smród taki, że tapeta schodzi ze ścian.
    #gotujzwykopem #heheszki #truestory #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (39)