Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z 17 letnim wybujałym przedsiębiorcą. Gość sprzedaje konta steam z csgo na allegro, z powodu, że chciałem wrócić do tej gierki kupiłem takie konto. Lecz okazało się, że przesyłka nie z automatu, a kilka dni, więc złożyłem zwrot. No i byłoby wszystko okej gdyby nie to, że olał mój zwrot i 6 dni po zwrocie wysłał jakieś konto, którego nie chciałem, bo mam inne. Teraz zgrywa kozaka, pisząc, że nie mu nie zrobię i pieniędzy mi nie odda. Allegro też nie pomaga, w sporze ten dzieciak mnie wyzywa, a allegro nic sobie z tego nie robi. Co mogę zrobić? Nie chodzi mi o pieniądze, chce udupić tego bachora. Handluje nielegalnymi kontami, obroty po przeliczeniu miesięcznie ma po kilka tysięcy. Mam jego dane, numer ma nieaktywny po tym jak do niego zacząłem dzwonić. Pomocy mirki, bo już nie mam pomysłu #allegro #pomocy #wykop #oszustwo #oszust #olx
  • 22
@guex: nie chodziło mi o wyjaśnienia mojego zakupu, kupiłem tak o. Nie chodzi mi o siano walić je, chce go udupić, myślałem, że wykop pomoże, ale chyba się myliłem tu tylko trolle, które pod każdym postem piszą to samo ( ͡º ͜ʖ͡º)