•  

  Moje spostrzeżenie na temat tej partii

  Ozajasz człowiek który napędza i werbuje kucy by głosowały na nich
  jednocześnie zawodzi na każdej lini by nie doszło do sukcesu
  Bosaki, Mentzeny, Winnickie, Bosaki i inne są skazani bez niego na 1-2%

  On daje on odbiera
  taka matnia

  Chyba że to tylko to metoda na ciepłe życie za hajs z państwa gdzie 3,5 roku w spokoju przeżera się hajs z subwencji

  #polska #debata #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka #paskigrozy #lukardioszkalujeszurow #polska #dobrazmiana #korwinmasakruje #pytaie

  źródło: wprost.pl

  Zgadzasz się z tym

  • 20 głosów (20.41%)
   tak
  • 15 głosów (15.31%)
   jeszcze jak
  • 13 głosów (13.27%)
   no nie do końca
  • 18 głosów (18.37%)
   ani tak ani nie
  • 6 głosów (6.12%)
   nie
  • 9 głosów (9.18%)
   nie masz racji
  • 17 głosów (17.35%)
   G. prawda
  •  

   @Lukardio: napisałbym coś, ale nie mam już siły, ta kampania mnie wykańcza

  •  

   @Lukardio: ozjasz sie stara jak zwykle, ale cos mam przeczucie, ze tym razem konfa (a wiec i on) wejdzie do sejmu. alt-right wciaz ma sie tu dosc dobrze i mysle ze sporo np. kukizowcow zaglosuje na konfe. strzelam ze moze byc nawet 6-7%

  •  

   Ozajasz człowiek który napędza i werbuje kucy by głosowały na nich
   jednocześnie zawodzi na każdej lini by nie doszło do sukcesu


   @Lukardio: odpowiem ci bo to jest chyba twoje pierwsze poważne pytanie w tym tagu. Czy kuc wyznaje krula? I tak i nie. Krul jest symbolem konserwatywnego-liberalizmu, wszyscy zdradzili, Tusk, Lewandowski, Balcerowicz (choć on nigdy prawdziwym wolnościowcem nie był) tylko Ozajasz był, jest i będzie wierny temu co mówi. Chociaż jest czasami obciążeniem dla jego partii i jego sposób wypowiadania się jest dobry dla felietonistów to nie jest on dobry dla polityki. Jego pomysły co do gospodarki są kapitalne a jego światopogląd, no cóż, to jego światopogląd który tak naprawdę nie gra roli bo państwo w jego wydaniu nie ma możliwości by być zamordystyczne. Ludzie nie rozumieją, że jeżeli wprowadzić państwo minimum wg przepisu krula to mieliby więcej wolności niż przy najbardziej liberalnym lewicowym rządzie.

   Jednocześnie w sprawach światopoglądu, tak jak stwierdziła Olejnik kucom jego poglądy wcale nie przeszkadzają i nie trzeba się martwić że krul ich zniechęci. Jednak istnieje pewne niebezpieczeństwo, że wyciszenie krula wprowadzi do partii ludzi za mało koszernych pod względem kucowatości którzy potem pójdą do PiSu. Stąd wolę żeby Korwin odpalił protokół 4,75% niż żeby do ideii wolności przyczepiły się takie osobistości jak Jakubiak, Liroy czy Andruszkiewicz.

   EDIT: Koszerny kuc organicznie nie cierpi PiS i innych lewicowych partii i nie ma możliwości, żeby się kuce poprzenosiły do tej partii.

  •  

   @Lukardio

   Chyba że to tylko to metoda na ciepłe życie za hajs z państwa gdzie 3,5 roku w spokoju przeżera się hajs z subwencji
   Przez większość czasu Korwin dokładał do swojej działalności politycznej. Skoro robiłby to celowo, to po co robił to wtedy kiedy nie brał żadnych pieniędzy od państwa?