•  

  Moje spostrzeżenie na temat tej partii

  Ozajasz człowiek który napędza i werbuje kucy by głosowały na nich
  jednocześnie zawodzi na każdej lini by nie doszło do sukcesu
  Bosaki, Mentzeny, Winnickie, Bosaki i inne są skazani bez niego na 1-2%

  On daje on odbiera
  taka matnia

  Chyba że to tylko to metoda na ciepłe życie za hajs z państwa gdzie 3,5 roku w spokoju przeżera się hajs z subwencji

  #polska #debata #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka #paskigrozy #lukardioszkalujeszurow #polska #dobrazmiana #korwinmasakruje #pytaie

  źródło: wprost.pl

  Zgadzasz się z tym

  • 20 głosów (20.41%)
   tak
  • 15 głosów (15.31%)
   jeszcze jak
  • 13 głosów (13.27%)
   no nie do końca
  • 18 głosów (18.37%)
   ani tak ani nie
  • 6 głosów (6.12%)
   nie
  • 9 głosów (9.18%)
   nie masz racji
  • 17 głosów (17.35%)
   G. prawda
  •  

   @Lukardio: napisałbym coś, ale nie mam już siły, ta kampania mnie wykańcza

  •  

   @Lukardio: ozjasz sie stara jak zwykle, ale cos mam przeczucie, ze tym razem konfa (a wiec i on) wejdzie do sejmu. alt-right wciaz ma sie tu dosc dobrze i mysle ze sporo np. kukizowcow zaglosuje na konfe. strzelam ze moze byc nawet 6-7%

  •  

   Ozajasz człowiek który napędza i werbuje kucy by głosowały na nich
   jednocześnie zawodzi na każdej lini by nie doszło do sukcesu


   @Lukardio: odpowiem ci bo to jest chyba twoje pierwsze poważne pytanie w tym tagu. Czy kuc wyznaje krula? I tak i nie. Krul jest symbolem konserwatywnego-liberalizmu, wszyscy zdradzili, Tusk, Lewandowski, Balcerowicz (choć on nigdy prawdziwym wolnościowcem nie był) tylko Ozajasz był, jest i będzie wierny temu co mówi. Chociaż jest czasami obciążeniem dla jego partii i jego sposób wypowiadania się jest dobry dla felietonistów to nie jest on dobry dla polityki. Jego pomysły co do gospodarki są kapitalne a jego światopogląd, no cóż, to jego światopogląd który tak naprawdę nie gra roli bo państwo w jego wydaniu nie ma możliwości by być zamordystyczne. Ludzie nie rozumieją, że jeżeli wprowadzić państwo minimum wg przepisu krula to mieliby więcej wolności niż przy najbardziej liberalnym lewicowym rządzie.

   Jednocześnie w sprawach światopoglądu, tak jak stwierdziła Olejnik kucom jego poglądy wcale nie przeszkadzają i nie trzeba się martwić że krul ich zniechęci. Jednak istnieje pewne niebezpieczeństwo, że wyciszenie krula wprowadzi do partii ludzi za mało koszernych pod względem kucowatości którzy potem pójdą do PiSu. Stąd wolę żeby Korwin odpalił protokół 4,75% niż żeby do ideii wolności przyczepiły się takie osobistości jak Jakubiak, Liroy czy Andruszkiewicz.

   EDIT: Koszerny kuc organicznie nie cierpi PiS i innych lewicowych partii i nie ma możliwości, żeby się kuce poprzenosiły do tej partii.

  •  

   @Lukardio

   Chyba że to tylko to metoda na ciepłe życie za hajs z państwa gdzie 3,5 roku w spokoju przeżera się hajs z subwencji
   Przez większość czasu Korwin dokładał do swojej działalności politycznej. Skoro robiłby to celowo, to po co robił to wtedy kiedy nie brał żadnych pieniędzy od państwa?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #zwiazki #zdrada

  tl;dr

  pokaż spoiler nie wierz nigdy kobiecie


  Mieszkałem z dziewczyną od kwietnia. Ponad 6 miesięcy wspólnego życia pod jednym dachem. Mamy po 29 lat, więc z każdym dniem byłem coraz bardziej sfokusowany na legalizację tego związku. Oboje zdalna praca, z tym, że ona czasem musi wyjść do biura, a aktualnie znajduje się na pewnego rodzaju przymusowym urlopie.

  Chronologia zdarzeń.
  Niedziela
  zauważam, że z naszym kotem jest coś nie tak. A z racji tego, że w dzień pracuję, poprosiłem ją o pójście do weterynarza. Odpowiedziała, że w poniedziałek ma zajęty dzień, ale we wtorek zaniesie kotka do pana doktora.

  Poniedziałek
  Ubiera się w najbardziej seksowne ciuchy, robi troszkę mocniejszy makijaż niż zwykle i gdzieś wychodzi. Nie ma jej do wieczora. Podobno spotkanie związane z pracą.

  Wtorek
  Wstaję o 10:00 (praca zdalna dla zagranicznego podmiotu, więc żyję w innej strefie niż kraj). Ona już na nogach, przebiera się. Znowu seksowne ciuchy. Strój typowo "wieczorowy". I mówi mi, że musi się spotkać ze swoją mamą.
  Wyszła, a ja zacząłem pracę. Około 13:00 postanowiłem do niej zadzwonić, by przypomnieć o kocie. Nie odbiera. Drugi telefon po godzinie, znowu nie odbiera. Brak kontaktu.
  I w tym momencie poczułem, że coś jest nie tak. Możecie powiedzieć, że to niezbyt fair zachowanie, ale co zrobić: wszedłem na jej facebooka.
  Okazało się, że jej mama miała na imię Paweł. Dodatkowo w wiadomościach znalazłem, że wysyłała tej swojej mamie jakieś fotki z łazienki (tyle zrozumiałem z rozmowy, bo same zdjęcia były pokasowane).
  Spakowałem się (mieszkanie wynajmowane) i wyjechałem bez słowa pożegnania.

  Nikt mnie nigdy tak nie zranił jak ona.

  Jeżeli masz w związku przeczucie, że coś jest nie tak, to najprawdopodobniej tak jest. Od jakiegoś miesiąca mi to podpowiadała intuicja.
  Dodatkowo dopiero teraz sobie zdałem sprawę, że pomimo tego, że jesteśmy razem 10 miesięcy, to np. na Facebooku czy Instagramie, nie dodała żadnej naszej wspólnej fotografii. Wcześniej jakoś nie zwracałem na to uwagi.
  Gdzieś kiedyś też usłyszałem, że zanim się zrobi krok z oświadczynami, należy kobietę przetestować przez rok. To była dobra rada, która zadziałała w moim przypadku.

  No i szkoda mi mojego kotka. Zostawiłem go w mieszkaniu..
  pokaż całość

  odpowiedzi (235)

 • avatar

  znalazłam fajną pracę i do CV muszę dołączyć dwa memy. jeden już mam, a proszę was o kolejny. na pewno nie jakiś normicki i z bluzgami, to w miarę poważna praca ale z osobami bez kija w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  NAJBARDZIEJ PLUSOWANY WYSYŁAM XD

  #heheszki #humorobrazkowy #kiciochpyta #memy

  odpowiedzi (57)

 • odpowiedzi (18)