Wpis z mikrobloga

#warframe
Gdzie farmiliście relikty na Atlasa/Tekko/Dethcube? Z tego co widzę są różne do każdego z tych.
Wygląda na to, że koniec zabawy z Surge 2 (NG++ uniemożliwia dalszy upgrade sprzętu) i trzeba by się zająć farmieniem WF.

Z tego co patrzę na wiki: Profit taker bounty, jakieś disruption, survival (można przy okazji Kuvę), Xini interception standardowo, może jakiś excavation?
  • 7
@brass: Jak masz już wszystko wyfarmione z syndykatów to relikty zaraz po updacie to jedyny słuszny zakup. Sam zakupiłem 3x 6 pakietów reliktów.
@brass Ogólnie to najlatwiej syndykaty, ale ja jeszcze zwykle farmie relikty na capture w void na misjach hepit i ukko. (Ale tylko lith meso i neo) Build na szybkosc wisp voltem gausem czy kto kim tam woli i mniej wiecej w 40sec-60sec dostajesz jeden relikt. Ja akurat teraz mam małą przerwę od warframe, najprawdopodobniej dopóki nie wyjdzie grendel, wiec nie wiem czy jeszcze te nowe relikty spawnują sie na hepit i ukko.
@Savire510: @Jurix:
Ok. Atlas w piekarniku. Na oko patrząc na :recruit: to nikt nie robi reliktów pod Tekko (mam do wydropienia 2 blade i bp jeszcze), do Dethcube brakuje mi Cerebrum.
Niby ten Meso D4 ładnie leci z Disruption, ale jakoś chyba nie mnie. Szansa 15%, a ja na wyfarmionych 40 reliktów znalazłem jeden D4.
Może zmienić planetę na inną niż "twój odbyt"?
Frustrują mnie timmejci na Disruption. Baterie leżą