Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wydana została gra planszowa Jagged Alliance ufundowana na kickstarterze. Gra została ciepło przyjęta i teraz studio Underworld Kingdom ma w planach zakup licencji na wydanie gry w polskiej wersji językowej i właśnie ruszyła kampania na Wspieram.to by zebrać fundusze na ten cel. Na razie mają 27k/50k i idzie im całkiem nieźle.

Link do wsparcia twórców: https://wspieram.to/JaggedAlliance

Przyznam, że nie słyszałem o tej grze. Tak mocno w planszówkach nie siedzę, ale cały zestaw prezentuje się imponująco. Ktoś grał? Jak wrażenia? Zwłaszcza fanów Jagged Alliance 2 winno to zainteresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#crpg #planszowki #jaggedalliance2 #ja2
Lisaros - Jakiś czas temu wydana została gra planszowa Jagged Alliance ufundowana na ...
  • 6
@Lisaros: Z jednej strony fajnie, z drugiej dziwne jest dla mnie finansowanie jakichś przypadkowych osób, które rzekomo będą w stanie profesjonalnie przetłumaczyć grę fabularną. Co więcej pewnie pewnie lwia część zebranek kwoty pójdzie na licencję. Osobiście prędzej kupiłbym po prostu angielską wersję zamiast wspierać takie wydawnictwo znikąd. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Mietek spod budki nagle wychodzi z propozycją wydania polskiej wersji "Gry o tron", zbiera kasę na licencję, a