Wpis z mikrobloga

@azterias: z reguły mi nie #!$%@?ło, chyba nigdy nie miałem depresji (możne chwile na studiach, ale nie wiem czy to depresja czy nie, bo nie wiem jak ją zdiagnozować). obecnie od jakiegoś czasu (pół roku), z wiekszymi i mniejszymi przerwami czuje sie mega #!$%@?, jak zawsze uwielbiałem zimę teraz po prostu się jej obawiam, bo będzie trzeba siedzieć w mieszkaniu, małej klitce, jak było ciepło to chociaż mogłem gdzieś wyjść. a
@azterias: to całkiem możliwe, że mam depresję i juz kiedys miałem. po prostu nie dopuszczam do głowy, że to jest depresja i staram się zmienic nastawienie - mowie sobie, #!$%@? karol nie użalaj się nad sobą nie masz najgorzej w życiu, sa tacy co mają dużo gorzej a żyją. to chyba zdrowe podejscie.
choć teraz czuje sie #!$%@?
wrzuc do obserwowanych @morsikk - zapewniam, ze pomoze ;)


@dj_oj: trochę się poprawił humor, jeszcze popisałem z jakąś laską na gg, to trochę lepiej ale i tak się jutro #!$%@? wszystko

@karolhh: potwierdzam, u mnie akurat mama tak samo gada
@karolhh: mnie akurat teksty, że np teraz jakieś dziecko w afryce jest głodne wgl nie ruszają. Uznaję, że jeśli kogoś to faktycznie rusza to niech np zaoszczędzone pieniądze przeznaczy na jakieś misje lub np niech sam wyjedzie pomagać. Ja mam 22