Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość ściągnięcia apki z niemieckiego AppStore bez podawania danych niemieckiej karty płatniczej? Przy okazji informuję o przełomowej jak na Niemcy możliwości wykupienia NIELIMITOWANEGO internetu za 0,99€ dziennie. Rejestracja oraz zamówienie karty sim odbywa się z poziomu apki, stąd moje pytanie. Dodatkowo można wyłączać usługę w dowolnym momencie a płatność odbywa się przez paypal. Aplikacja nazywa się freenet funk.

#appstore #ios #internetmobilny #emigracja
Lysina - Czy jest możliwość ściągnięcia apki z niemieckiego AppStore bez podawania da...

źródło: comment_dyu0cvA83HO4WlMsVf8ismxKwCYqMhZS.jpg

Pobierz
  • 19
@Opipramoli_dihydrochloridum: No ja mieszkam w DE i mam PL kartę bankową bo tu głównie SEPA się stosuje i giropay, ale raz musiałem zmienić App Store na DE bo aplikacja operatora nie była dostępna z PL sklepu i udało mi się ustawić brak karty. Po prostu wpisujesz inne dane (osobowe) a płatność ustawiasz na brak.
@Lysina: A ja źle napisałem bo chodziło mi, że wpisuje się pozostałe pola ze swoimi danymi osobowymi a nie, że inne dane osobowe hehe jak kto woli. Nie wiem dlaczego tak musiałeś, regionu najpierw nie zmieniłeś pewnie na Apple koncie
@jozinzbazin_bozy: Z tego co tu jest napisane włączyłeś pauzę (być może przez przypadek?). W każdym razie ściągnij aplikację, zaloguj się i zakończ pauzę. Na następny dzień wszystko wróci do normy. Ja osobiście jestem mega zadowolony.
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak ten free net funk zrobić ? Przyjechałem do Niemiec mam Polska kartę i nie mam meldunku. Czy da radę jakoś zamówić ta kartę bez podawania meldunku? Po prostu wpisać adres na który ma karta przyjść ?