Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  PiS takie praworządne i sprawiedliwe. No przecie to nie może tak być, żeby komuszy prokurator, prowadzący sprawy przeciwko antysowieckim dysydentom, został poza Sejmem. Nie chce komunistycznego prokuratora Polacy? A my wam go kur*wa damy. Nie po to Kaczyński kupczył śmiercią własnego brata, żeby mu teraz polaczki mówili, kto ma być a kto nie w Sejmie
  #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #kaczynski #dobrazmiana #pis #komunizm pokaż całość

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Cześć Mirki i Mirabelki,

  nie od dziś wiadomo, że na stacjach benzynowych najważniejsza jest… kawa. Na naszych stacjach kawa leje się strumieniem niemal tak szerokim jak wysokooktanowa benzyna. Każdy ze zmotoryzowanych Mirków pewnie o tym wie. Chcielibyśmy jednak podzielić się z Wami kilkoma faktami, które mogą nie być, aż tak oczywiste:

  1. Co roku sprzedajemy 14,5 mln litrów kawy - to więcej niż 4 pełne baseny olimpijskie!
  2. Oprócz tego, sprzedajemy też 5 mln litrów mleka - wszystkie pochodzą od polskich krów. Do jego wytworzenia potrzeba około 500 krów.
  3. W każdej minucie na stacjach ORLEN sprzedawane są 93 kubki kawy!
  4. Nasze kubeczki powstają z papieru pochodzącego z certyfikowanych źródeł!
  5. ORLEN to największy dystrybutor kawy #fairtrade w Polsce. Termin Fairtrade jest używany dla określonego systemu certyfikacji i oznaczania produktów Sprawiedliwego Handlu zarządzanego przez Fairtrade International.

  Jeśli chcecie poznać więcej mniej i bardziej istotnych ciekawostek o naszej działalności - śledźcie nasz wykopowy profil i hashtag #orlenuczy

  Czołem!

  #kawa #orlen #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (160)

 • avatar

  Ta mini grzywka to jakiś znak rozpoznawczy feministek? O ch*j chodzi z tą fryzurą? xD

  #bekazlewactwa #bekazfeministek

  odpowiedzi (16)