•  

Czy wykopem żądzą Żydzi?

"By dowiedzieć się, kto rządzi, wystarczy sprawdzić, kogo nie można krytykować"

Wróciłem niedawno z banicji. Za wrzucenie znaleziska, które opisywało liczbę wysiedleń żydów w Europie. Było bez komentarza i insynuacji. Zwykłe znalezisko o tym, że żydów wypędzano w europie jakieś 1000 razy.

Generalnie chciałem temat odpuścić. Ale dziś moderacja usunęła ponownie dwa komentarze o tym, że żydzi sami mordowali żydów. A to sama prawda. WTF?

https://www.wykop.pl/link/5167237/comment/69781153/#comment-69781153

Usunięty post, ale bez wulgaryzmów i skrócony znacznie:

Polska jest krajem europejskim w XXI w. i była w XX w.

@WH40K: Tak, zgadza się. I w tym czasie ma udział w zabijaniu żydów mniej więcej taki jak kraje nie antysemickie np. Francja, Wielka Brytania. (Naprano nie niemcy, bo w 20 wieku pobili oni rekord)

Amerykańscy
    możesz rozwinąć?

@Magnolia-Fan: Jak najbardziej. Żydowskie banki bardzo chętnie finansowały zbrojenia hitlera. Miało to ogromny wpływ na przewagę technologiczną nad Polską, co spowodowało zajęcie terytoriów Polskich bardzo szybko. Dzięki temu Niemcy miały możliwość zabezpieczyć w gettach większość Polskich obywateli wiary żydowskiej, co skutkowało ich uśmierceniem. Gdyby nie finansowanie przewagi technologicznej, mogli by walczyć z Polską bardzo długo i dać szansę ucieczki polskim żydom. Dodatkowo raport Pileckiego został zignorowany przez żydów. Ameryka mogła wcześniej przystąpić do wojny i to od razu lądując na terytorium Polski, gdy dowiedziała się o ludobójstwie w Oświęcimiu. Jednak olali sprawę. Dodatkowo będąc udziałowcami wielu firm, jak np. IBM pomagali swoją technologią w liczeniu żydów do zabicia np.

Yep. Polacy - najbardziej niewinna nacja świata. Polska Winkelriedem narodów.

@Tungetyt: Tak. To by się zgadzało. Jest to jedyny naród z pośród okupowanych, który nie stworzył okupacyjnego rządu współpracującego z okupantem. W przeciwieństwie do np. Francuzów, którzy stworzyli faszystowski rząd, który pomagał łapać ichniejszych żydów i wywozić ich do obozów.
    Jedyny rząd Polski w czasie okupacji stworzył Żegotę. Organizację militarną powołaną do ratowania żydów przed zabijaniem ich.
    Wcześniej, gdy tylko istniały władze w rękach Polaków, żydzi mieli najlepsze miejsce do życia właśnie na terenach rzeczypospolitej. Będąc wypędzani z Francji, Niemiec, Czech, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, wszyscy ci ludzie znajdowali azyl w Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

Co do samego udziału Żydów w uśmiercaniu Żydów. To: Bardzo duża liczba żydów wstąpiła do wermachtu i walczyła przeciwko krajowi, którzy chciał ich bronić. Po przegranej wojnie i w trakcie okupacji, bardzo duża liczba żydów wstąpiła do policji żydowskiej, aby wyłapywać innych swoich ziomków. Zajęli się gnębieniem i wysyłaniem do obozów swoich ziomków będąc w gettach.
    Następnie będąc w obozach zagłady okazali się niezbędną pomocą w zagładzie swoich ziomków. Sami dostarczyli siłę roboczą, do wykonania tego zadania. A do tego wykonując te zadania byli o wiele bardziej okrutni, niż Niemcy.

jednak nie stawiałbym na ostatnim miejscu kraju, w którym np. w dwa lata bezpośrednio po II wojnie zostało zamordowanych 500-2500 żydów. Nie zrobili tego Niemcy tylko Polacy.

#moderacja nie pozwala odpisać ci na ten post

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
    #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Ej Mirki, dobrze zrobiłem?
    Szedłem sobie do kolegi i nagle słyszę, że ktoś przytarł samochodem. Odwracam się, a tam jakaś baba yarisem wpieprzyła się w stojący samochód. Zatrzymałem się i patrzę, co zrobi. Wycofała, pojechała 50 metrów dalej zaparkować. Poszedłem za nią, a ta ruszyła i spieprzyła stamtąd :D Blachy zapamiętałem, i wracam do tego samochodu, w który się babsko wpieprzyło. Chciałem jakąś kartkę zostawić, ale nie miałem nic przy sobie. Na szczęście samochód był na sprzedać i była kartka z numerem. Zadzwoniłem i w sumie dialog wyglądał mniej więcej tak:
    -Halo?
    -Dzień dobry, czy Pan sprzedaje corollę?
    -Tak, tak.
    -No to będzie Pan musiał obniżyć cenę, bo przed chwilą jakaś babka przytarła ten samochód.
    -No chyba kurwa Pan sobie żartuje ze mnie teraz.
    -Niestety nie, ale zapamiętałem tablice.

No i w sumie to oddzwonił za jakieś 15 minut z podziękowaniami :D
    A zrobiłem tak, bo mi kiedyś też jakiś chuj przytarł samochód, ale niestety nikt nic nie widział.
    Jebać tych, co nie potrafią jeździć i jeszcze uciekają jak przytrą.

#samochody #patologiazewsi #kierowcy #starebabyjebacpradem
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Eh, muszę to zrobić. Ten zakon mnie dobija. Obiecują mi szansę udziału w próbie ognia od 5 rozdziałów i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem przysięgi. Jestem aktualnie jedynym nowicjuszem który bez niczyjej pomocy da radę stworzyć runę ognista strzała, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć jak zwiększyć manę, ale wali mnie to. Obieram od razu cały przydział baraniej kiełbasy i wypadam z tego gówna zwanego zakonem. Po 16 opowiem na rynku Khorinis co i jak.

#pasta #gothic #pdk
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (4)