Wpis z mikrobloga

@korin_: Jak jest jakiś serwis który #!$%@? głupoty, stosuje manipulacje to nie warto wykopywać go wtedy gdy mówi prawdę - wtedy odwiedzający poprzez propozycję innych wpisów dotrą i tak do tych zmanipulowanych wpisów. Według mnie skoro portal pisze pierdoły wyssane z palca to powinno się od razu go zakopywać - czy pisze prawdę czy też nie. Powód jest prosty: nie warto finansować kogoś kto chce Was wydymać.
@chomik3: @saakaszi: @Matan_Jagiz: Nie wiem jak zrozumieliście mój przekaz - bo teraz widzę -że jest dwuznaczny.

Miałem na myśli ogólne stwierdzenie, że często ludzie uważają:

Bo manimpulacja po Twojej myśli jest ok. A jak jest po kogoś innego to jest nie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Chyba Twojej powinno być zamienione na mojej , żeby nie było wątpliwość i powinno to być w cudzysłowie wzięte.
@saakaszi o byciu dzbanem napisał bordowy nolajf, który za swój cel życiowy, wybrał walkę z prawakami na portalu dla stulejarzy XD Gdy inni zakładają rodziny, spotykają się ze znajomymi, jeżdżą na wakacje, chodzą do szkoły, dostają awans w pracy, ciszą się różnymi rodzajami hobby, podróżują, ty całe swoje życie spędzasz na walce z prawakami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡