Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Grafika komputerowa to moja pasja.
  #heheszki #motoryzacja #fiat

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Przecież to jest abstrakcja jakaś XD
  Z komisariatu, w jednym z największych miast w Polsce, uciekł gościu w kajdankach, który został zatrzymany za jazde po alkoholu więc policja postanowiła zatrzymać całe 400 tysieczne miasto w popołudnie w piątek, po to by trzepać każdy bagażnik w poszukiwaniu groźnego przestępcy.
  Ja nie wiem kto ma mniej iq, policjanci co pozwolili wyjść gosciowi w kajdankach z komisariatu, czy typek co postanowił ucieć za wykroczenie XD
  #szczecin
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Mirki, ale akcja.
  Jestem singielką, ale od jakiegoś czasu spotykam się z jednym facetem. Szkopuł w tym, że on ma żonę. Ich małżeństwo to formalność, typowo- ona go nie szanuje, seksu nie ma, wspólnych zainteresowań też nie. No i jest gruba. Kiedy ja się pojawiłam w jego życiu, zaczął się częściej uśmiechać, ma chęć na wszystko, no po prostu czuje chłop, że żyje.

  No i teraz najważniejsze - spotykamy się u nich w domu, kiedy ona jest w pracy. Zawsze wracała punktualnie o 17:15, a dzisiaj wparowala jak jakaś szurnięta o 13:00!

  No i teraz siedzę w szafie.

  Dajcie kilka plusów na pocieszenie, bo gruba locha jebła się na wyro i przegląda mirko. Może jak zobaczy ten wpis, otworzy drzwi i mnie wypuści bo szafa się zatrzasnela.

  pokaż spoiler #heheszki #logikarozowychpaskow ᶘᵒᴥᵒᶅ
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)