Wpis z mikrobloga

@majkelwykopowicz: Bo już odstawiając żarty na bok on jak się tak patrzy na niego na filmikach to ogólnie jest takim normalnym spoko kolesiem. Taki zwykły ziomeczek, na którego zawsze możesz liczyć i jako kumpel jest wierny tylko jego problem polega na tym, że jest cholernie pogubiony. Na siłę chce być kimś innym i ten tag to jest właśnie konsekwencja takiego działania, gdyby pozostał sobą to nie dość, że miały połowę mniej
@Rafikov: A przede wszystkim właśnie bycia zwyczajnie sobą. Nie da się całe życie udawać kogoś innego, jeśli wykreujesz się na kogoś, kim w głębi serca nie jesteś i będziesz miał z tego profity w postaci wielu znajomych czy nawet miłości to przyjdzie taki dzień, kiedy Twoje prawdziwe ja wyjdzie na wierzch i znajomi czy też miłość równie szybko przeminą a Ty zejdziesz na takie dno, w jakim nigdy jeszcze nie byłeś.
@majkelwykopowicz jego najwiekszym bledem jest to, ze wszedl w media spolecznosciowe, wstawiajac posty, jak typowy influencer. Niestety, za punkt odniesienia wzial sporty sylwetkowe, w ktorych (powiedzmy sobie szczerze) nie jeat wybitny. Co wiecej, pomijajac te laski, ktore toczyly z niego beke, byla spora osob ktora chciala pomoc. Nie wiem, jaki on ma plan treningowy/dietetyczny, ale cos robi zle. Ja za oferte pomocy dostalem u niego bana na grupie fb. Pomijam juz zrzutki,