Wpis z mikrobloga

@SirRoger: Oczywiście jak dasz taki "automat" osobie kompletnie nieprzygotowanej to jej poderwie lufę do góry tak, jak kilka lat temu w USA tej dziewczynce, która dostała "do poszczelania" samoczynne Uzi.
Ale lufę jej poderwało nie dlatego, że tam działała jakaś duża siła. Ona się zwyczajnie przestraszyła.

Tak przy okazji; to bardzo często widać, jak na strzelnicę przychodzą ludzie zieloni, zwłaszcza kobiety. Z jakiegoś powodu panie boją się pewnie chwycić za jakąkolwiek
@JudzinStouner: zadne bajki, to normalna sprawa, jak 65 kilowy mlokos pierwszy raz dostaje do reki ak i #!$%@? ma polecenie aby naprawde przytulic to do ramienia, nie jest problemem zrobic sobie krzywde glupim akm-sem

jezeli to negujesz to znaczy ze #!$%@? wiesz i matke ruchales

nie pozdrawiam
@Sweet_acc_pr0sa: Jak AK-47 wyłamuje barki to strzelba chyba je przebija na wylot. Ale w sumie nie neguję że komuś mogło się to przytrafić bo patałachy są bardzo różne.

PS no wprawdzie Judzin odkąd sprzedał licencje Coltowi to siedzi na Wykopie z nudów ale coś tam jednak wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sweet_acc_pr0sa:

patrzcie mamy znawce xD

To by się nawet zgadzało :)

Mojej babci pękła kiedyś kość biodrowa od wstawania z fotela. Czy to znaczy, że nie miała z nim wprawy?
Nie. To znaczy, że moja babcia ma takie zmiany w kościach, że się łamią.
Ak47 pewnie też by ja uszkodził ale to nie będzie wina broni.
Z jakimi schorzeniami ludzie trafiali do wojska to już sobie poszukaj w necie ;)