Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, kontynuujemy nasze zmagania w wyborze pierwszych #mirkoperfumy

Bardzo dziękuję za duży udział w ankiecie, jak i propozycje marek o których zapomniałem(troszkę nam się pula powiększyła :))

Myślę, że wypada też napisać co rozumiem poprzez "łatwo dostępne"- mianowicie nie każdy ma łatwy dostęp do różnych perfumerii, w których mamy dostęp do niszy. Z tego powodu ograniczamy się do zapachów dostępnych w sieciówkach(dzięki czemu każdy będzie miał możliwość przetestować na sobie perfum z ankiet...

ale SPOKOJNIE, czemu byśmy potem nie mieli zrobić #mirkoperfumy niche edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co z zapachami po prostu wycofanymi jak np. wczorajszy Fluer de male?
SPOKO zrobimy kolejną edycje dla takich delikwentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na świetny pomysł wpadł Pan @Kexu aby dla marek, które mają po prostu jakiś pojedynczy dobry wypust zrobić oddzielną ankietę nazwaną "inne"

Co do usunięcia Ck, Boss: zostawimy, bo przecież w ankiecie samo się wyjaśni w zestawieniu z innymi markami czy są konkurencyjne

znów się rozpisałem, ale następnym razem postaram się, żeby było zwięźle i na temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
_______________________________________________________________________________

**Zwycięzcą domu: Jean Paul Gaultier pozostaje z liczbą 54 głosów (45%) _Le Male_

Dzisiaj przyglądamy się marce Gucci**

#mirkoperfumy
#perfumy
P.....e -  Dobry wieczór, kontynuujemy nasze zmagania w wyborze pierwszych #mirkoperf...

źródło: comment_2sAe3g7uKD6c7TZqZV4A4M7hqvrxhgmk.jpg

Pobierz

które perfumy(łatwo dostępne) domu Gucci są najlepsze?

  • Guilty 3.2% (2)
  • Guilty Intense 4.8% (3)
  • Guilty Absolute 36.5% (23)
  • Guilty Cologne 1.6% (1)
  • Guilty Black 0% (0)
  • Memoire D'une Odeur 0% (0)
  • Pour Homme 2 54.0% (34)

Oddanych głosów: 63

  • 5