Wpis z mikrobloga

Eh chyba trzeba przerzucic się na epapierosa, bo ostatnio wypalam paczkę dziennie i jak tak dalej będzie to pewnie niedługo płuca wypluję. A e-papieros to w sumie takie mniejsze zło, no i nie śmierdziałbym w pracy xD Da radę cos kupic do 150zl? Kiedyś miałem joytech ago aio ale to było strasznie lipne, zaciągałem się i praktycznie nie było dymu- jeden "soczek" 10ml starczał na bardzo długo i to nieskończone wapnowanie było frustrujące aż wróciłem do zwykłych papierosów.
Jest coś wartego uwagi, z podobną konstrukcją jak ago aio, tzn. nie muszę się bawić w jakieś technikalia, tylko wlewam olejek i wapuje?
Warto kupić w esmoking world? Bo mam ten sklep stacjonarny w pobliżu.
#epapierosy #papierosy #wykopsmokersclub
  • 6
@ChelseaDagger: zwiększ sobie budżet o 50 zł i masz w zasięgu najlepsze propozycje do twoich potrzeb, weź sobie jakiś stick od Smoka, np V9 Max w tym przypadku chmury będzie mnóstwo, jak kupisz meshowe grzałki będzie fajnie smakować. Jak nie chcesz wielkiej chmury to jakiś Smok Prince. Za 200 zł możesz też kupić Aegis Mini, który nie wygląda już jak rurka bo to mod ładowany na USB z regulacją watów i
@imargam_2137 no spoko, 200zl mogę dać zwłaszcza że tyle wywalam na papierosy w niecałe 2 tygodnie xD jeszcze znalazłem w necie blisko sklep e-dym.pl, nawet konto tu mają więc wstąpię jutro i zobaczę czy coś maja
@ChelseaDagger: Do 200 masz to co wkleilem + 4000mAh Samsunga INR-21700T z wysylka, nie daj sobie wcisnac zadnego ajdżasta, iJoya, Wismeca czy Aegisa Mini z niewymienna bateria. Jak koniecznie w PL to poszukaj Aegisa Solo w kicie. (VPC, frankijuice)