Wpis z mikrobloga

@ambiwalentny_dzieciak: gdyby działał na zlecenie miał by z tego kasę, miałby struktury, pompowałyby go media. Porównaj sobie Kod a to #R
Cyganko chodziło o promowanie swojej strony, robienie byznesu na koszulkach, kubkach i innych duperekach.
Poszeżanie swojej widownii i budowy Sekty.
Finalnie dalej jest biedny jak mysz kościelna. Jego studio jest w schowku, garnitur z 2001 roku, stary sprzęt pamiętający lata 90te. O przepraszam dostał płaski telewizor.
@ambiwalentny_dzieciak: > Pierw zrobił #!$%@? na prawicy, a teraz zachęca do bojkotu wyborów. Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że Kolonko nie działa na zlecenie służb zagranicznych?
#maxkolonko #kolonko #maxtvny tekst...

Generał chciał być zadaniowany.W ostatnim materiale powiedział wprost ze R miało być dziwką do wynajęcia cyt . Rewolwerem xd Ale był i jest za cienki w uszach i nie dostał zlecenia tylko przyzwolenie na działanie . No i znów nie pykło.
@Zest: nikt się z Kolonką nie liczy. W mojej rodzinnej Bydgoszczy gdzie kolonko się wychował odkąd pamiętam miał opinie ekcentrycznego dziwaka zachłyśniętego Ameryką. W dodatku 15 lat temu słyszałem komentarze , że Maksio lubi sobie wciągnąć kreskę. I odkąd opuścił youtube widać, że już całkiem szajba odbiła. Nawet czasy jutuby bożej śmierdziały czymś podejżanym. Faceta sukcesywnie od 15 lat nie chce ani żadna telewizja ani żadna placówka dyplomatyczna. Facet z poczatku
@Towarzysz_Sobaka: zgadzam się ,ale jak piszę wyżej , generał bardzo chciał być zadaniowany . Wierzę w to, ze się spotkał z kimś z wierchuszki od prezesa, chciał się przysłużyć , tak jak wiernie chciał służyć Kwachowi , potem prezesowi przed 2015. Ale że on jest traktowany pół żartem , to dostał przyzwolenie , ale żadnej pomocy czy hajsu. To tak jak winniczek mu powiedział , ze zbierz podpisy to pogadamy .
W mojej rodzinnej Bydgoszczy gdzie kolonko się wychował odkąd pamiętam miał opinie ekcentrycznego dziwaka zachłyśniętego Ameryką. W dodatku 15 lat temu słyszałem komentarze , że Maksio lubi sobie wciągnąć kreskę. I odkąd opuścił youtube widać, że już całkiem szajba odbiła.


@Towarzysz_Sobaka: Dzięki za opinię, bo nikt nie przedstawił wcześniej nam tego, co o MMK myślą w Bydgoszczy.