Wpis z mikrobloga

Znowu parę godzin przed wyborami i #konfederacja wieszczy sobie 10-15% bo obejrzeli debatę, która oglądało z 0.3% ludności Polski, z czego 2/3 to kuce.

Znowu cykl Korwina zostanie powtórzony. Mam nadzieję, że równie udanie co wtedy, gdy w exit polls byli nad progiem a potem spadli poniżej 5%. Tym bardziej, że Braun i reszta narodowców zrobiła dobrą robotę.
Liberalizm Korwina został zjedzony przez niego samego.

Cudowne to były wybory, nie zapomnę ich nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
  • 8
@CountGrishnackh Wolnorynkowe idee Konfy nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Zero jakichkolwiek planów na wprowadzenie oprócz pustych haseł.

PiS jest bardziej słowny i złożony w swoich obietnicach.

Idea tak skrajnego populizmu nie powinna mieć miejsca w tych czasach.
@SpawaczPolimeru: ''Idea tak skrajnego populizmu nie powinna mieć miejsca w tych czasach.''
Tak jak mówisz, Pis ma tą nieszczęsną przypadłość do realizacji swoich, własnie populistycznych jak już użyłeś tego słowa, obietnic i powodują tym samym zapaśc gospodarczą, zadłużenie i bóg jeden wie co jeszcze o czym nie wiemy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trueself
@CountGrishnackh
Zgadzam się, PiS niszczy ten kraj.
Natomiast nie zmienia to faktu, że obietnice "wolnorynkowe" konfy nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Nie musicie jechać po pisie w tym temacie. To nie ma żadnego znaczenia, bo oni wykręca bardzo dobry wynik przez swoje rozdawnictwo. Ale to nie zmieni faktu, że konfa wali puste hasła bez pokrycia, nazywając je wolnym rynkiem.

Dlaczego? W ten sposób nigdy nie przekroczą 5%, chyba, że możliwość
@CountGrishnackh Naprawdę jedynym kontrargumentem na moje posty jest "a jaka inna alternatywa??"

Tyle razy pisałem to co wyżej i każdy wyborca Konfy zawsze zadaje to samo pytanie. Czy to jakieś wytyczne z fejsbukowych grup?

Pytam serio, bo nie wiem skąd ta zgodność w omijaniu tego tematu.
Zgadzam się, PiS niszczy ten kraj.

Natomiast nie zmienia to faktu, że obietnice "wolnorynkowe" konfy nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.


@SpawaczPolimeru: Wygląda na to, że sam przedstawiłeś sobie alternatywę, wolnościowe obietnice bez pokrycia lub niszczenie kraju, ale za to jak napisałeś "słowne i złożone" niszczenie.

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa, że Konfederacja (lub jakakolwiek forma myśli wolnościowej) będzie miała w perspektywie najbliższych 3 kadencji choćby cień szansy na