Wpis z mikrobloga

Grałem w #fifa20 podczas Ea Access zazwyczaj około 19-21. Grałem zaraz po premierze i też zazwyczaj 19-21. Gram nadal, też wieczorami. Dziś po raz chyba pierwszy grałem w godzinach 12-13.
W żadnych meczu nie spotkałem się z lagami/delayem/opóźnieniem - zwał jak zwał. Każdy mecz wygladał tak samo.
W #fifa19 miałęm to samo, nie spotkałem się z żadnymi opóźnieniami.
Wygrałem jakiś los na loterii?
#fut
  • 14
@MrErnest24: Jak wytłumaczysz zatem, że na tym samym internecie mobilnym udostępnianym z tego samego urzadzenia na tej samej konsoli gra chodzi jak gówno w jednej miejscowości a w drugiej oddalonej o 200km gra chodzi zajebiście? Jak wyjaśnić to, że w innych grach ping na moim światłowodzie nie wychodzi poza 20 a w Fifie się nie da grać inaczej niż prawie w nocy. Bardziej od internetu liczy się lokalizacja danej osoby i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PatusiaNiusia: Z internetem mobilnym to jest bardzo różnie - jest dużo zmiennych które wpływają na prędkość przesyłu, m.in. inny bts do którego się łączysz.
Pamiętaj że w fifie nie łączysz się p2p tylko niestety przez ich serwery (wyjątkiem mecze towarzyskie) a to ma kolosalny wpływ na płynność.