Wpis z mikrobloga

Produkt: Tusz do rzęs Diorshow Iconic - czarny
Ocena: Bardzo spoko!

Zaczynam od jednego z ulubionych produktów w mojej kosmetyczce. Wiem, wiem, często spotykam się z przekonaniem, że w tusz nie ma co za dużo inwestować, bo po kilku miesiącach wysycha - też tak myślałam, dopóki nie trafiłam na ten produkt.

Rzęsy mam ciemne, rzadkie i krótkie. Rosną mi nierówno, na środku linii rzęs często mam skupiska krótszych włosków.

Obietnice producenta: Producent twierdzi, że po użyciu tuszu nasze rzęsy będą rozdzielone, wydłużone i idealnie podkręcone. Podobno tusz ma też stymulować wzrost rzęs.

Plusy: Rzęsy są pięknie "rozczesane" i nie sklejają się ze sobą. Tusz zdecydowanie je wydłuża a jednoczenie gdy aplikujemy tusz kręcąc szczoteczką ku górze moje rzęsy są wyraźnie podkręcone. Trzyma się przez cały dzień i nie kruszy się - chociaż muszę zaznaczyć, że nie jestem fanką malowania dolnych rzęs i najczęściej maluję tylko górne. Bardzo też lubię to, że rzęsy wyglądają po nim bardzo naturalnie. Jak na tusz do rzęs bardzo długo pozostaje "świeży" i nie czuje negatywnych skutków wysychania.

Minusy: Mam głęboko osadzone oczy i tusz często odbija mi się pod brwiami ( ͡° ʖ̯ ͡°) (nie znalazłam jeszcze tuszu, który by tak nie robił). Cena! W ogóle nie zauważyłam żeby wpływał na wzrost rzęs.

Zamienniki: Jeśli miałabym poszukać nieco tańsze zamienniki tego tuszu to postawiłabym na te dwa:

1.Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up - bardzo fajny tusz, ale okropnie mi się mazał nawet nakładany tylko na górne rzęsy, relatywnie szybko wysychał (po miesiącu miałam wrażenie, że już daje dużo gorszy efekt, czasem ratowałam go duraline z inglota).
2. L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara - mój poprzedni ulubieniec wśród tuszów do rzęs, uważam, że dior po prostu daje lepsze wydłużenie i L'Oreal też mi szybciej wysychał.

Cena: Najtaniej online znalazłam tutaj 109 zł : https://izapachy.pl/dior-diotrshow-iconic-mascara-090-black-10ml-tusz-do-rzes,id25963.html

#makijaszocenia #tuszdorzes #makijaz #pokazkosmetyczke #rozowepaski #mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda
Pobierz makijasz - Produkt: Tusz do rzęs Diorshow Iconic - czarny
Ocena: Bardzo spoko! 

Z...
źródło: comment_J0s2BpwbfNGk5nUm7kxosRbQaZG9OJDy.jpg
  • 1