Wpis z mikrobloga

@Keris nawet na 4 kropkach w broni? Moja też się lekko grzeje ale dopiero jak cała asteroidę smażę 3 laserami jednym ciągiem, a i to nie na tyle żeby zadawało DMG. Najważniejszy jest power plant klasy A, jak masz nadmiar prądu to można zejść z rozmiaru.
  • 0
@kilo_wody_pod_stopa @el009 @HK-Stelle 3 lasery średnie i 2 małe górnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego mocno przeładowany powerplant bo wrzuciłem tarcze 5c i 2 shield boostery (też wzmocnione). Podejrzewam że to wina tego że chciałem jak najmniejszy powerplant, a pierwotnie w założeniu miał mniej tarcz i laserów, poszedłem na żywioł nie przemyśliwszy sprawy. Co prawda przegrzewa się nawet przy skoku do innego systemu więc bardziej stawiam na
  • 0
@Keris Edit: Jest szansa że chodziło mi o zwiększenie zasięgu skoku by nie latać nim za długo, ba nie ma nawet fuel scoopa. Ale skok wyszedł faktycznie całkiem ładny jak na górniczą krowę. 40.79 unladen i coś koło 30 przy max obciążeniu 640 ton ładownia.
  • 0
@punga @MarcinusZ Jak wejdą potem lotniskowce to nie będę zbierał na szybko kasy tylko będę już trochę mieć, na pewno będą droższe od największych obecnie statków w pełni wyinżynierowwnych i to pewnie kilkukrotnie, no i testuję sobie build.
@Keris armoured > overcharged na power plant. No chyba że naprawdę musisz jak na przykład w Vulture. Armoured poprawia i ilość mocy i heat efficency. A potem wrzucasz na to jeszcze thermal spread jeśli masz dość prądu dla chłodniejszej pracy albo monstered jeśli nadal brakuje.
@Keris jak masz 5d założone przykładowo to lepiej zawsze zmienić na 4a, 6d na 5a itd. - o rozmiar w dół ale na klasę A. Jest lżejszy, daje więcej prądu i mniej się grzeje. Wiadomo że droższy ale to już nieistotne na tym etapie gry. Power planty inne niż A zwyczajnie nie mają sensu. Chyba że do jakiegoś PVP buildy B dla wyższego integrity...
@Keris: Zasięg skoku dopakuj lepiej Guardian FSD Boosterem, a nie oszczędzając na PP. Tutaj masz optymalny wg mnie build dla t9 pod painit https://bit.ly/2BfmoOQ 512t cargo, 3 laserki, 11 limpetów, zasięg skoku 30 laden, 245 total laden. Musisz tylko dopakować FSD na G5 i odblokować wspomniany wcześniej booster, który daje na sztywno +9.3 do zasięgu. Bardzo przydatny do kopania jest również Guardian Power Distributor, bo ma zwiększony regen dla broni (odpowiednik
  • 0
@kilo_wody_pod_stopa Zabrakło tam rafinerii ( ͡° ͜ʖ ͡°). Plus będę musiał zmodyfikować statek, ale póki co przesiadłem się w mojego eksplorera i lecę do kolonii, bo tam mam swój asp od kopania rdzeni, (ceny tam są lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) )